Oliva2010 Oliva2010 komentáře u knih

Karmínový břeh Karmínový břeh Lincoln Child

Agenta Pendergasta jsem si postupne zamilovala. Nebyla to laska na prvni knihu, ale pod kuzi se mi dostal asi behem 3 knizek, coz znamena trvalejsi vztah :-) nektere fantasy odbocky jsou pro me tezko skousnutelne - jako posledni tretina knihy. Ale nebyla bych v komentari tak kruta jako nekteri ostatni. Napsat knihu je strasne tezke. Napsat ji tak aby se libila spouste ruznych lidi, narocnych ctenaru je jeste tezsi a myslim ze autori si vedou velmi dobre. Tesim se na dalsi dily.

11.08.2018

Počátek Počátek Dan Brown

Mam vsechny brownovy knizky a pocatkem se podle me dostava opet do puvodni vynikajici formy. Vyborna je postava winstona - citlive a vhodne zapletena do pribehu.

Rukojmí Rukojmí Stefanie Pintoff

Zajimava knizka, pokud bych mela neco najit tak mi vadi ze jedwn svedrk zdthl a pak uz se ani neanazili ho najit, tim mohli hodne zariskovat. A taky moc nerozumim tomu proc nejvetsi sanci na uspech - tunelem poslali cloveka, ktery na zo evidentne nemel a jeste samotneho. To ze to zvladl jedost neuveritelne. Ale celkovy dojem dobry.

Špecialistka Špecialistka Stephenie Meyer

Knizka ma spad a byla tak trochu jina. Moc se mi libila. Jen nechapu daniela jak je chapavy, zamilovany a i pres muceni porad plny pochopeni a lasky. Ale dojem mi to nezkazilo.

Kříže u cesty Kříže u cesty Jeffery Deaver

Opet uzasna knizka, Deaver se zase predvedl. Ma to spad a povedla se, doporucuji.

Ďáblova slza Ďáblova slza Jeffery Deaver

Deaver je uzasny, ctivy. Tato knizka patri podle meho nazoru k jeho nejlepsim.

Relikvie Relikvie Lincoln Child

Tajemne, napinave, prvky fantazy. Tezko jsem se od knizky odtrhavala.

Co je Opus Dei? Co je Opus Dei? Noam Friedlander

Zakoupila jsem to jako doplnek ke knize sifra mistra leonarda, kde hraje opus dei zasasni roli. Zajimavy pohled na nabozenskou skupinu, rozsirila jsem si obzory :-)

15.07.2018 2 z 5

Žluté oči krokodýlů Žluté oči krokodýlů Katherine Pancol

Kniha ze zivota. Uveriteln pribeh, dokazala jsem se a hrdinkou ztotoznit. Super cteni na dovolenou.

15.07.2018 3 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Tato kniha ze me udelala preppera :-) nedokazala jsem poctive sledovat vsechna mista a pribehy, nektere veci jsou tezko uveritelne, ale knizka si zaslouzi pozornost svym tematem a ma nam vsem co rict.

15.07.2018 5 z 5

Mlhy Ölandu Mlhy Ölandu Johan Theorin

Pro me osobne velmi sugeativni pribeh, protoze mam maleho syna
Dokazala jsem splynout s dejem a prozivat ho. Kniha je tajemna, napinava.

15.07.2018 4 z 5

Labyrint Labyrint Kate Mosse