nukulkaf nukulkaf komentáře u knih

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Serii jsem četla při učení se o svatém týdnu na maturitu...nemohla jsem se odtrhnout, skoda, ze je to tak kratke.

18.07.2017 5 z 5

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

Tento dil, oproti predchozimu, jsem prelitla velmi rychle. Hlavne hrdinka me casto velmi stvala a mrzi me, jak promrhala svuj zivot, myslim, ze i chudak Carrie mohla dopadnout jinak! Ackoliv se mi zda tahle serie docela nesmyslna, nemuzu ji nedocist.

17.04.2017 3 z 5

Dítě do kufru Dítě do kufru Jacqueline Wilson

vzala mě za srdce, když jsem na základce začínala číst, ale i dnes se mi líbí a myslím, že nikdy nepřestane

13.04.2017 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

jak bylo zmineno, hodne mi to pripominalo betonovou zahradu, casto jsem si na ni vzpomnela....jinak opravdu neskutecny pribeh, jsem zvedava na dalsi dily, akorat obcas mi to prislo "az moc", aby to ty deti mohly zvladnout noo

08.04.2017 4 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

zezacatku me trochu barevnost stranek rozptylovala, pak jsem si zvykla....u neceho jsem se zasmala, ale prislo mi zbytecne casto zminovana temata (tehotenstvi, deti...) knizku jsem dostala jako darek, jinak bych necetla

07.03.2017 3 z 5

Stmívání / Život a smrt: druhý pohled Stmívání / Život a smrt: druhý pohled Stephenie Meyer

Stmívání je moje slabá stránka, takže jsem tuhle knihu mít musela a nechám si ji...ale když to má být z pohledu kluka, tak bych neměnila jen jména... Přece jen kluk nemá stejné výrazy, jako holka (asi nejhorší, když popisoval první dojem z Cullenových), kdyby radši autorka vydala Půlnoční slunce :( A nechápu, proč je to v čj i s původní verzí

19.02.2017

Prokletý maturiťák Prokletý maturiťák Stephenie Meyer

Knížku jsem si koupila především kvůli S. Meyer, ale jeji povídka mě zklamala. Nejvíc se mi asi líbila Přísně tajné, u Kytičky na ruku jsem se docela i bála. Rozhodně si knížku znova nepřečtu.

15.09.2016 3 z 5

Lessekův klíč Lessekův klíč Jay Gordon

Naprosto me tato serie uchvatila, strasliva skoda, ze se asi nedockame prekladu 3. dilu :(

03.09.2016 5 z 5

Alchymie věčnosti Alchymie věčnosti Avery Williams (p)

trosicku spoiler

Na tuhle knizku jsem narazila jen tak mimochodem za dobrou cenu i s druhym dilem...necekala jsem ni moc a taky se mi dlouho vlekla, az nekde ke konci jsem se do nic zacetla, hrozne mi vadi ty pokusy o utek Sery a ze snadno uveri, ze cyrus umrel...urcite se hned vrhnu na druhy dil, protoze me prece jen zajima, jak to dopadne, snad nezjistim, ze bude i 3. dil (nejlip neprelozeny, jako se mi to stava -_- ), ale v knihovne si je nenecham, to ne...

30.08.2016 4 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

trochu spoiler

no...kdyz jsem knihu cetla poprve pred par lety, tak jsem z toho byla unesena, jak je to krasne, uzasny konec....ted nad tim tak premyslim a jak je sakra mozne, aby splodil upir dite, kdyz ani nemuze brecet, jak tam Bella popisuje Edwarduv pohled pri svatbe, neji, tudiz ze sebe ani nic nevylucuje....ale jsem rada, ze je toto jako 4. dil, protoze v knize Pruvodce sagou jsem se docetla, ze byla tato.kniha myslena jako druhy dil a to by byla velka skoda...rozhodne tuto sagu si necham ve sve knihovne jako vzpominku na svou pubertu a protoze jsem si na kazdou knizku setrila penize, jak to slo :) a hrozne dobre se mi to cte

28.08.2016 5 z 5

Jak překousnout babičku Jak překousnout babičku Kate Long

Knihu jsem naprosto hltala! Necekala jsem rozhodne takovyhle pribeh, o Callumovi jsem to cekala, rozhodne o Mysce ne. Skvely

17.08.2016 5 z 5

Růže pro Algernon Růže pro Algernon Daniel Keyes

no...kniha mi ve skrini lezela peknych par let, nez jsem ji tedy horko tezko prelouskala...dostala jsem ji od sve tety jako darek, sama jsem si ji vybrala kvuli tematice, jelikoz jsem byla vedena k pozitivnimu vztahu s postizenymi....ocekavala jsem hodne, prislo bohuzel velke zklamani

06.08.2016 3 z 5

Jantarová komnata Jantarová komnata Heinz Günter Konsalik

dlouho mi trvalo nez jsem se zacetla, ale s vypetim sil jsem docetla a jsem rada :) konec me opravdu velice prekvapil

13.03.2016 4 z 5