Jak překousnout babičku

Jak překousnout babičku

Volné pokračování bestselleru Příručka špatné matky. Setkáváme se tu s osmnáctiletou Katherine, která žije u své babičky. Její největší předností je chytrost. I když se dostane na Oxford, pořád bojuje s nízkým sebevědomím, kterému nepřidává ani její tloušťka, šikana ve škole, ani babiččiny jízlivé poznámky. Často utíká do knihovny, kde se jí ale v žádné knížce nedaří najít odpověď na otázky ohledně její minulosti. Kam zmizela její máma? A jaký byl doopravdy její otec?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25680/jak-prekousnout-babicku-25680.jpg 3.834

Swallowing grandma (2004)

Vydáno:, Argo

Ceit
28.09.2016

Téhle knížky jsem se trochu bála : Osmnáctiletá hrdinka žije po neštastné smrti otce jen s poloslepou babičkou,matka ji opustila brzy po narození a navíc má nadváhu...ale často nic není jak to vypadá a přes tragicky vyhlížející popis knihy jsem se nakonec úžasně bavila!

nukulkaf
17.08.2016

Knihu jsem naprosto hltala! Necekala jsem rozhodne takovyhle pribeh, o Callumovi jsem to cekala, rozhodne o Mysce ne. Skvely

knihomolka525
03.07.2016

příběh malinko složitý protože se přeskakuje bez nějakého upozornění (jen malá hvězdička nad začátkem vyprávění o jiné postavě)je potřeba se s tím od začátku srovnat nebo nebudete vědět která bije.Ale tak šel život těch postav

katy238
07.04.2016

Zajímavé čtení o jednom životě, co šťastně nezačal a nešťastně pokračuje. Ale nikdo neví, co přinese další den. Krásná kniha.

Ali1960
14.03.2015

Předchozí knížka(Příručka špatné matky) se mi líbila více. Myslela jsem, že děj bude navazovat na tuto knihu, ale je to nový příběh se zajímavým rozluštěním .

bookcase
26.08.2011

Hořkosladké čtení, nutí i k zamyšlení.

Kate Long

Kate Long