NikiVai NikiVai komentáře u knih

Osudová přitažlivost Osudová přitažlivost Audra Adams

Z takových knížek už sem asi vyrostla :). Ale jo, pro chvíle, kdy se čtenářka chce zasnít, tak dobrý...

26.11.2015 1 z 5

Dívčí hrob Dívčí hrob Jeffery Deaver

Skvělý napínák od začátku do konce. Už dlouho se mi nestalo, že bych byla "nucená" číst i během vaření, ve vaně nebo dlouho do noci. Dívčí hrob prostě nešel odložit :)

24.11.2015 5 z 5

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

Velmi dobře napsaná kniha se silným příběhem. Hodně dlouho jsem u knížky nepolykala slzy, ale v tomto případě číst se suchýma očima nešlo :). Určitě doporučuji každému.

18.11.2015 5 z 5

Guvernantka Guvernantka Arnette Lamb

Na typickou slaďárnu to nebylo špatný. Romantika, humor a troška napětí. Jen to vévodovo "hubování".... Opakovaný vtip, není vtipem. Ještě podruhé a potřetí jsem tento dvojsmysl skousla, ale podesáté už mě vyloženě vytáčel. Ale jinak v pohodě, vřele doporučuji, až budete mít chuť na něco nenáročného.

24.10.2015 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Vypravěčku jsem přečetla jedním dechem. No, není to asi nejúžasnější kniha na tohle téma jakou jsem kdy četla. I když použití slova úžasný pro téma holocaustu je šílený. Každopádně chválím autorku, román je čtivý a hlavně se pustila do tématu, které by nikdy žádné generaci nemělo být zapomenuto. Rozhodně doporučuji přečíst.

31.01.2015 4 z 5

Vlčí touha Vlčí touha Daria Charon

Takový trochu jiný slaďák, byla jsem napnutá až do konce jak tohle dopadne (i když člověk asi tak tuší jak to dopadne).

25.11.2014 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Ze série za mě tento díl nejlepší.

22.11.2014 5 z 5

Cesta sněžných ptáků Cesta sněžných ptáků Robert Lyndon

Tak tohle čtení bylo opravdu luxusní. Mým hrdinou byl jednoznačně Wayland, ač byl zřejmě zamýšlen jako postava vedlejší. Ale nebýt jeho, kam by to asi celá skupina dotáhla :)

31.10.2014 5 z 5

Manžel na druhý pokus Manžel na druhý pokus Nora Roberts

Po hodně dlouhé době jsem sáhla po čtení tohoto typu, kdy čtenář už předem ví, jaký sladký konec očekávat. Jako odpočinkové čtení celkem v pohodě :)

12.10.2014

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Tak nějak nevím, přes tento díl jsem se nemohla překousat...

18.09.2014 2 z 5

Krása nesmírná Krása nesmírná Irina Karnauchovová (p)

Pohádky mého dětství, při každé nemoci mi je maminka předčítala a asi i proto se k nim ráda vracím. Žabka carevna je dodnes moje nejmilejší.

14.09.2014 5 z 5

Život Danielle Steel Život Danielle Steel Vickie L. Bane

Bylo zajímavé podívat se do autorčina života, kdo má Danielle rád mohl by si přečíst...

09.09.2014 4 z 5

Kořeny Kořeny Alex Haley

Opravdu silná kniha, doporučuji.

Betty a její přátelé Betty a její přátelé Zuzana Francková

Milá oddechovka, ale podruhé ji do ruky nevezmu.

09.09.2014 2 z 5

Údolí havranů Údolí havranů Barbara Erskine

Knížka opět nezklamala, Barbaru Erskin doporučuji každému.

Doktorka z domu Trubačů Doktorka z domu Trubačů Ilona Borská

Opravdu silná kniha, vracím se k ní stále dokola. Doktorka Kálalová by mohla být vzorem mnoha ženám. Určitě doporučuji přečíst.