nikikostadinova nikikostadinova komentáře u knih

Království za botu Království za botu Lenka Lanczová

Báru jsem nemusela, ne že by byla zlá, ale dost zaslepená a takové lidi já nedávám, jinak to bylo fajn odpočinkové letní čtení, když má člověk pauzu v práci.

31.07.2020 3 z 5

Karty na stole Karty na stole Agatha Christie

Agathy vysoký standart

20.07.2020 4 z 5

Diagnóza Diagnóza Jennifer Haigh

Některé části pro mě byly zajímavé a velmi známé.

20.07.2020 3 z 5

Prázdniny pro zaláskované Prázdniny pro zaláskované Lenka Lanczová

(SPOILER) Tak jako letní čtení dobře. Ale taková plejáda nesympatických postav....musela jsem si knihu dělit po částech a to bych to mohla mít za dva dny přečtené

SPOILER: jako chtěla jsem jinou konfrontaci než aby se porvaly. Dita by spíš zasloužila spíše pěkně nastavit zrcadlo svýho chování

20.07.2020 3 z 5

Hvězda naděje Hvězda naděje Lenka Lanczová

Příběh ušel (dívčí čtení no) ale za mě plejáda nesympatických postav. Bohužel

16.07.2020 3 z 5

Nadržený rebel Nadržený rebel C. D. Payne

Tak jsem to konečně četla v uvolněné náladě. A bylo to daleko lepší, než minulé díly.

08.07.2020 4 z 5

Tajemství záhadného balíčku Tajemství záhadného balíčku Enid Blyton

tak jsem přemýšlela. Dát tři hvězdičky za ten poloviční deux ex machina konec, nebo uznat, že tento díl je pokrok oproti minulým a nechat ty 4 ? no...nakonec budu hodná

04.07.2020 4 z 5

Příběhy nebetyčný milostný bryndy Příběhy nebetyčný milostný bryndy Rachel Renée Russell

já mám problém s knihami, které prostě nemohu brát vážně. Navíc se všichni diví, čeho všeho je Mackenzie schopná, i když se tak chovala vždy. Ale nějak mě celkem baví postava Nikki, je to fajn oddechovka.

28.06.2020 3 z 5

Hurá do oblak! Hurá do oblak! Francesca Simon

není to špatné, ale je to slabší než starší díly.

23.06.2020 3 z 5

Cimrman v říši hudby Cimrman v říši hudby Zdeněk Svěrák

Počítám, že za chvíli budu mít přečtenou celou edici. Další dílek do skládanky. Je to super.

23.06.2020 5 z 5

Co odvál dým aneb Jak jsem přežil holokaust Co odvál dým aneb Jak jsem přežil holokaust Miloš Bondy

tato kniha je odpověď. odpověď pro ty, co si myslí, že už tuhle historii máme za sebou.

20.06.2020 5 z 5

Osudová volba Osudová volba Cynthia Harrod-Eagles

Ale já tu sérii dočtu!

12.06.2020 3 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Tak jsem si díky čtenářské výzvě udělala čas na další klasiku, která mi chyběla. Asi i nadále budu dávat přednost filmu.

12.06.2020 4 z 5

Příběhy nesnášený spolužačky Příběhy nesnášený spolužačky Rachel Renée Russell

ačkoliv je to hrozně prostá kniha, tak pro mladé dívky může mít dost význam. Je to přečtené i za den, když má člověk čas, ale opakuje se to s každým dílem dokola, jen s novým motivem.

Stále mě udivuje, že Nikki se diví, čeho je MacKenzie schopná, když už jí zná tak dlouho.

04.06.2020 3 z 5

Každé srdce je bránou Každé srdce je bránou Seanan McGuire

Nebylo to úplně špatné, ale asi to není žánr pro mě. Nejvíce mi asi vadily postavy a jejich ufňukanost, zajímaly by mě možná příběhy z druhé v knize zmiňované školy. Pokud u nás vyjdou pokračování, nevím jestli budu číst. Navíc má příběh dost mezery, co se vysvětlení motivů týče.

03.06.2020 3 z 5

Vražda v Mezopotámii Vražda v Mezopotámii Agatha Christie

Opět jsem podezřívala všechny kromě vraha :-). A to je dobře. Navíc se mi po delší době opět vrátila chuť přečíst celou sérii s Poirotem, kterou jsem malinko ztrácela po příbězích, které přišly po Vraždě Rogera Ackroyda.

03.06.2020 4 z 5

Inkluze v mateřské škole Inkluze v mateřské škole Martina Mazánková

Když člověk dostane úkol v práci, hledá knihu, která mu pomůže. Jsem ráda za tuto knihu.

11.05.2020 4 z 5

Tajemství zmizelého prince Tajemství zmizelého prince Enid Blyton

oproti předchozím dílům trošku pokrok

11.05.2020 4 z 5

Němý Bobeš aneb Český Tarzan Němý Bobeš aneb Český Tarzan Zdeněk Svěrák

děkuji, děkuji.

07.05.2020 5 z 5

Filmové komedie II. Filmové komedie II. Zdeněk Svěrák

Ležící spící a Nejistá sezóna to jistí. Dala bych osobně tyto dvě prózy na konec.

07.05.2020 4 z 5