niki-chan niki-chan komentáře u knih

Red a Blue 4 Red a Blue 4 Hidenori Kusaka

Velmi akční děj, kde má velký prostor Pika.

20.07.2023 5 z 5

Zpověď ďáblovy milenky Zpověď ďáblovy milenky Danielle Michaud

Začátek je nudný a ujetý, ale poté začne ten opravdový a dost děsivý příběh. O to víc děsivější, že je podle skutečné události. Prostě Satan nepustí nic a nikoho.

14.07.2023 4 z 5

Vídeň Vídeň kolektiv autorů

Zajímavé a přehledné info o Vídni s mapou, i když některé informace už jsou pasé.

08.07.2023 4 z 5

Kuchyně a stůl našich předků Kuchyně a stůl našich předků Zikmund Winter

Mně se kniha moc líbila a přinesla mnoho nových zajímavých poznatků z kuchyně i z historie.

08.07.2023 4 z 5

Kopretiny pro zámeckou paní Kopretiny pro zámeckou paní Stanislav Rudolf

Trochu zklamání oproti jiným příběhům. Všeho moc a zároveň moc málo.

04.07.2023 3 z 5

Zajatec rohaté přilby Zajatec rohaté přilby James Silke

Příběh nebyl špatný a celkem se i líbil, stejně jako byla fajn různorodost kmenů. Občas jsem se díky stylu psaní v ději ztrácela a jména postav a jejich dialogy mi místy přišly umělé. Na druhou stranu přímočarost postav i děje pomáhala v rychlém čtení. Zaslouží si 3 a půl *.

01.07.2023 3 z 5

Kráska a zvíře Kráska a zvíře Jeanne-Marie Leprince de Beaumont

Překrásná pohádka.

29.06.2023 5 z 5

Pusheen: Košišatý návod na život Pusheen: Košišatý návod na život Claire Belton

Skvělé a chlupaté rady do života :)

20.06.2023 5 z 5

Simpsonovi: Komiksové zemětřesení Simpsonovi: Komiksové zemětřesení Matt Groening

Mě osobně tenhle díl dost pobavil.

13.06.2023 5 z 5

Lidožrouti z Lízátkova Lidožrouti z Lízátkova Carlton Mellick III

Námět byl velmi originální a líbil se mi popis Lízátkova, cukrand a cukráků. Ale celkově mám pocit, že příběh se odehrával moc skákavě a nebyl využit potenciál celého Lízátkova a jeho pozadí.

12.06.2023 3 z 5

Red a Blue 3 Red a Blue 3 Hidenori Kusaka

Díl opravdu nabitý souboji a dobrodružstvím.

11.06.2023 5 z 5

Chci sníst tvoji slinivku (komiks) Chci sníst tvoji slinivku (komiks) Joru Sumino

Ze začátku to bylo trochu nanicovaté, ale čím víc se příběh blížil ke konci, tím větší hloubku a smutek měl. A opravdový konec - život a jedna z jeho stránek.

08.06.2023 4 z 5

Velká vyskákaná kniha Barta Simpsona Velká vyskákaná kniha Barta Simpsona Matt Groening

Jídelní příběh top :D

04.06.2023 5 z 5

Simpsonovi: Komiksová trefa Simpsonovi: Komiksová trefa kolektiv autorů

Příběh s Nedem byl fakt k popukání :D

03.06.2023 4 z 5

Výchova dívek v Čechách Výchova dívek v Čechách Michal Viewegh

Slátanina a blbost na entou. Od postav, dialogů až po závěr.

01.06.2023 1 z 5

Veliké magisterium Veliké magisterium Alexandr Poleščuk (p)

Příběh by potřeboval trochu více koordinace, ale celkem se jednalo o zajímavý příběh. Nejvíce se mi líbila část s Almou, té se mělo věnovat více stran.

31.05.2023 3 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Mně osobně přišlo, že než o příběh přežití na Marsu se jednalo o přehled odborných termínů a výpočtů říznutých vtipnými hláškami. Konec byl naproti tomu nejlepší částí. Ve čtení mi hodně vadily překlepy. Více hvězd dávám filmu.

25.05.2023 3 z 5

Sestry Foxovy Sestry Foxovy Lucie Hlavinková

Kniha se mi celkem líbila. Dobře odrážela dobu a pohnutky lidí ke slávě,penězům, luxusu. Trochu mi chybělo v knize to mystické tajemství a rušily mě překlepy.

22.05.2023 3 z 5

A pak už jen tma A pak už jen tma Petra Batók

Drsné a zajímavé téma, ze kterého se dalo vytěžit mnohem víc. Občasná chaotičnost a konec pro různé čtenáře ubraly na dojmu.

16.05.2023 3 z 5

Kafegrafie Kafegrafie Ondřej Zajac

Milovník kávy jsem, ale této knihy určitě ne. Vyjmenování druhů fajn, ale tím to dobré na knize končí.

15.05.2023 2 z 5