ElikaBendova ElikaBendova komentáře u knih

Hon na Cassandru Hon na Cassandru Lisa Kleypas

je mi líto, ale já se k fanouškům této knihy nepřidám, přestože jsem se u jejich rozhovorů smála. pořád je to podprůměrný příběh, který byl napsaný tisíckrát předtím a ještě tisíckrát napsán bude i po této knize. nulová originalita příběhu. Snad jen bonusové body, že hlavní hrdina není perfektní a konečně ukazuje reálného muže, který může existovat.

20.11.2020 2 z 5

Pustina Pustina Stina Jackson

Pribeh naprosto super. Jen mi prislo, ze tam proste chybelo to neco. Mozna vic akce. Nevim.

26.10.2020 3 z 5

Vyznání Frannie Langtonové Vyznání Frannie Langtonové Sara Collins

Mohlo to byt asi o 70 stran kratsi. Dej se zbytecne tahnul, ale tema je to neotrele a rozhodne otevre lidem oci. Je skoda ze ta "negerska" nenavist se v te americe tahne od doby kolonializace zacatku 19 stoleti az doposud. Rozhodne doporucuju si precist, protoze poznate historii (vznik) ameriky z trochu jine stranky. Obchod s cernoskymi otroky byl jako kdyz si jdete koupit chleba. nemeli narok vůbec na nic. vlastne skoro ani na zivot. Frannie me prekvapovala a az do sameho konce jsem netusila jak to s ni skonci. Prekvapila me jak tou laskou tak i svou rodinnou situací

17.10.2020 4 z 5

Když se introvertka vdá Když se introvertka vdá Debbie Tung (p)

I toto pokracovani stoji za to!!!

14.10.2020 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Tolik jsem se tesila a tak neuveritelne se mi z toho chtelo zvracet. Jak nekdo muze mit rad knihu, kde kamen prca cihlu (ty vulgarni vyrazy byly asi to jediny nejlepsi) v dobe, kdy komunisti a stbaci kurvili zivoty obycejnym lidem? Ne diky. Nedocetla jsem a docitat nebudu.

19.08.2020 odpad!

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

No není to taková bomba, jakou jsem očekávala.

08.08.2020 3 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

tak tohle byl propadák. nejslabší kniha, kterou jsem od Elle četla. Brutálně mě to zklamalo.

24.04.2020 2 z 5

Věř mi Věř mi Kylie Scott

On byl naprosto svkělý...Ona..na ní se mohlo zapracovat. Srážím jednu hvězdu.

10.01.2020 4 z 5

Jak překonat strach, úzkost, paniku a fobie Jak překonat strach, úzkost, paniku a fobie Doris Wolf

Konečně kniha, která mi pomohla vysvětlit moje panické záchvaty.

28.07.2018 5 z 5

Tantra pro každého Tantra pro každého Shashi Solluna

Myslela jsem, že se počůrám smíchy, když jsem četla o tom, jak mám před zrcadlem ležet na zádech s nohama do polohy motýla a s úsměvem se dívat na svoje přirození nebo s nohama dokořán se vystavovat slunci a představovat si, že dýchám tak, jak by dýchalo mé přirození :-D Co jsem si z knihy odnesla je to, že pokud nemilujete své tělo a nedokážete se uvolnit, tak si sex neužijete.

29.05.2018 2 z 5

Trénink komunikace pro introverty Trénink komunikace pro introverty Sylvia Löhken

Asi jsem od tohoto čekala něco víc. Tohle pro mě není v reálném světě použitelné. Pokud to někomu pomůže, bude to jen dobře.

30.03.2023 3 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

(SPOILER) Škoda, že autorka nam vykecala kdo je ten tajemny zralok hned na začátku druhé nebo třetí kapitoly. Mohla si s tim pohrát a trochu déle nás napínat. Co se tyce posledních kapitol tak velké zklamání. Samozřejmě jsme rádi, ze Ava odhalí toho, kdo ji to udělal. Ale zbytek ohraná písnička. Během čtení jsem vynechala 80 stran a o nic jsem nepřišla. Každopádně chválím za nápad tématu o kterém se moc nemluví a je bohužel mezi ženami a dívkami čím dál běžnější. A ta obálka je taky děs a hrůza. Takhle náctiletý rozhodně nevypadá. Vůbec to k němu nesedí.

31.01.2023 3 z 5

Hlad / Žízeň Hlad / Žízeň Jozef Karika

Karika to proste umi. Nemam co vytknout

06.09.2022 5 z 5

Ozvěny run Ozvěny run Christina Courtenay

Kniha je opravdu moc krásná. Četla se velmi rychle. Ani mi nevadilo střídání dějových linek. Jen srážím hvězdu za velkou předvídatelnost příběhu. Mohu jen doporučit. Určitě to je pro všechny, kteří nepohrdnou milým nenáročným příběhem.

16.08.2022 4 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Tuhle knihu jsem zbourala za 2,5 hodiny. *****

04.08.2022 5 z 5

Malá kniha stoicismu: Stoická filozofie pro moderní spokojený život Malá kniha stoicismu: Stoická filozofie pro moderní spokojený život Jonas Salzgeber

Doporučuji všem kteří chtějí žít lepší život takový jaký mají. Rozhodně se donutí zamyslet nad vnímáním světa kolem sebe i sebe samého. Hodí se i pro ty, kteří filosofii zrovna nemusejí. Kniha má uvnitř i cvičení.

25.07.2022 4 z 5

Sladce, slaně, boubelatě Sladce, slaně, boubelatě Martina Kynstlerová

I já jakožto antitalent na vaření a pečení si myslím, že ty recepty zvládnu. Jsou jednoduché a kniha je krásně zpracovaná

29.06.2022 4 z 5

Dům v zátoce Dům v zátoce Mary Ellen Taylor

Docela mě kniha překvapila. Měla asi nejvíc složitý rodokmen, jaký jsem kdy četla. Zprvu dalo zabrat si zvyknout na to časově vyprávění dějových linek. Ale je to rychlé čtivé a neurazí.

10.11.2021 3 z 5

Odsuď mě Odsuď mě J. L. Beck

ten kdo dává špatné hodnocení absolutně nepochopil podstatu téhle knihy a určitě nečetl varování na obálce. nežil se do charakterů postav a všichni co píšou, že to je strašný mají načtené romantické vylejvárny mozků, kterých je teď všude plno. tohle je zase něco úplně jiného a jsem ráda, že Hrdina je opravdový padouch a ne jen nastíněný vymakaný sportovec nebo pracháč, který je ve finálně úlpně normální "alfa samec" a pro ty rýpali, kteří tvrdí, že není možný, aby se milovali hned...říká vám něco láska na prnví pohled?..ta romantická linka (bez toho násilí) se stala mému bratranci a funguje jim manželství dodnes. jediné co mě vytáčelo bylo neustálé opakování tvrdý klacek a poštěváček, ale jinak jsem to slupla hned a těším se na další díl.

22.09.2021 2 z 5

Asfaltový hoch Asfaltový hoch Ivan Jackanin

Uz dlouho jsem nemela tu cest cist tak umelecky napsanou knihu. V modernich knihach mi chybi to kouzlo. Asfaltovy hoch je velmi smutne cteni toho, co dokazou lide a jejich pomluvy. Kazda povidka je jina, ale kmen maji stejne.

25.03.2021 4 z 5