Nicoletka Nicoletka komentáře u knih

Krásné zlo Krásné zlo Rebecca James

Uzasna a zaroven hrozne kruta knizka. Autorka pise hodne zajimavym stylem, libilo se mi, jak se prolinaly casy. Knizku muzu jedine doporucit, malokdy u knihy brecim. :)

31.03.2013 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Celou dobu jsem milovala Valentyna a jeho konec me mrzel, ackoli si asi nic jineho nezaslouzil. :D
Byla to uzasna serie s uzasnym napadem. Fandila jsem tedy sice Simonovi, ale nakonec me i potesilo, koho si Clary vybrala a jak to vsechno dopadlo. Od tehle autorky si rozhodne chystam precist dalsi knizky, protoze pise skvele. :)

31.03.2013 5 z 5

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Božské. Skvělý příběh, nápaditý. Akorát jsem si přála, aby Sophie skončila s Calem, umřít mohl Archer, to by se mi zamlouvalo více. :D Ale ani tak to není špatné. Celou sérii všem doporučuji, úžasná oddechová knížka, která se velmi rychle čte. :)

04.03.2013 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Dlouho jsem se odhodlávala knížku koupit a přečíst. Ale vůbec toho nelituji. Úžasný děj, neustále se ve mě střídaly pocity. Někde v půlce knihy mi došlo, jak to vlastně skončí, což je snad rekord, jelikož je VĚTŠINA knih, které čtu, předvídatelná od prvních stránek. Trochu jsem doufala, že to skončí méně napínavě, ale co. :) Alespoň se máme na co těšit, ačkoli mě tedy upoutávka na další díl Měsíční kroniky ani trochu nezaujala... :D

23.09.2012 5 z 5

Pokrevní příbuzní 3 Pokrevní příbuzní 3 Ellen Schreiber

Krásný příběh, moc pěkně nakreslené. :) Alexandr je k sežrání. :D

23.09.2012 5 z 5

Nenasytná Nenasytná Meg Cabot

Seňor špičatý? To jako vážně? :D Přišlo mi to občas spíše jako nějaká parodie. :D No, Mediátorovi už se nic nevyrovná. :)

11.08.2012 3 z 5

Lhář Lhář Jakub Ćwiek

Naprosto dokonalá knížka. Přečetla jsem jí za dva dny a celou dobu jsem se bavila. Loki je úžasný a jeho hlášky nemají chybu. :)

17.06.2012 5 z 5

Devátá stezka Devátá stezka Meg Cabot

Dokonalá knížka, lepší než první díl. Susannah vypráví vtipně, takže jsem se hodně smála. Škoda, že nemůžu sehnat další díly. :/

19.05.2012 5 z 5

Vyvolení Vyvolení Gabriella Poole

Velmi dobře se mi četla, přečtená během jednoho dne. Je to zase něco jiného. Rozhodně všem doporučuji. :))

19.05.2012 4 z 5