NemmamSlov NemmamSlov komentáře u knih

World of Warcraft: Kronika 2 World of Warcraft: Kronika 2 Chris Metzen

Za Hordu zivot polozim, nech tu je dalsie pokracovanie. Pri prvom diele som si myslel ze druhy diel bude menej zaujimavy, ale co clovek necakal to sa stalo skutocnostou druhy diel sa vyrovnal minulemu pribehu. Skvele opisana histroia zivota na dreanore a aby nebolo malo tak sa tu clovek dozveda aj nieco o prvej a druhej vojne. Dufam ze aj dalsie kroniky budu drzat latku a nechaju citatela prekvapit a oboznamit faktamy, ktore skvele doplnia ich diery vo svete Warcraft.

23.01.2018 5 z 5

Zajatci Minecraftu Zajatci Minecraftu Petr Heteša

Zamerane skor pre detske publikum. Osobne nic zaujimave, skor mam radsej od Hetesu pribehy Baltimoru. Ale aj tak sa tu najde par vtipnych hlasok.

17.12.2017 2 z 5

Duše démona Duše démona Richard A. Knaak

Co dodat. Ani druhy diel nesklamal a pribeh Malfuriona, Ilidana, Tyrande a ich pomocnikov z buducboti nabera na zaujimavosti. Clovek sa tu nieco viac docital o dracich Akspektoch, co som ja osobne uvital. Smelo odporucujem a uz sa tesim na 3 diel. :)

04.11.2017 5 z 5

Holomráz Holomráz Štěpán Kopřiva

Od Koprivu moja premiera a musim uznat klobuk dole. Sice mi vadil trosku charakter hlavnej postavy, ale aj taky zaporak ,ako hlavna postava, nie je zla. Tesim sa na dalsie diela.

03.09.2017 3 z 5

Na vlastní pěst Na vlastní pěst Miroslav Žamboch

Tak a mame dalsiu Zambochovku za sebou. Po krvavom masakry co nam pan Prochazka nadelil, tu mame zachranne lano od pana Zambocha. Nevedel som si predstavit ako by to mohlo pokracovat, preto som mal aj dlhsiu pauzu co sa tyka JFK, ale Mirko vykluckoval na jednotku. John trosku v tejto casti pochmurnejsi ako je clovek zvyknuty, ale tak zase mal urcite na to pravo, sa smelo stavia na nohy a pokracuje proti boju s jeho uhlavnym nepriatelom X -Hawkom. Uz aby som si zaobstaral dalsi diel.

03.09.2017 5 z 5

Den draka Den draka Richard A. Knaak

Krasny pribeh o Rhoninovi, clovek sa dokonca dozvie nieco viac z historie sveta Waecraftu, ked este samotny draci bojovali proti Plamennej legii. Oblubenci Waecradtu si urcite pridu na svoje.

01.08.2017 5 z 5

Poslední strážce Poslední strážce Jeff Grubb

Jaaaaj Medivha proste zerem. Jeden z najlepaich pribehov tohto sveta co som zatial cital. Skoda ze to ten film trosku tak pokrutil, ale,ked sa clovek odosobni, tak sa urcite dostane k dobremu pribehu. :)

01.08.2017 5 z 5

Soumrak Camelotu Soumrak Camelotu Karolina Francová

Pani Francova ma urcite nesklamala ani v tomto diely. Dufal som ze sa tam objavi Nikita a ona tam bola. Je vidiet ze sa pani Francova s nou stotoznila. Ked ze ja som velky fanusik Artusa a hlavne Merlina, musim povedat ze som tuto knizku zhltol. Jfk mi tam ale skor pripadal ako vedlajsia postava, ale svoju kvalitu to nestraca. Pani Francova posunula X-Hawkove plany na iny level. Samozrejme v tejto casti som si oblubil Merlina a dufam ze sa s nim este stretneme v dalsich castiach JFK. Vyborna praca menej ako 5* sa tomu proste neda dat.

14.05.2017 5 z 5

Válka pašeráků Válka pašeráků Vlado Ríša

Dalsi pribeh od pana Risu. Aku v prvom tak aj v druhom dieli mi nesedel charakter postav Johna a Vincenta. Pan Risa si ich podctate sam zaskatulkoval a nenadviazal. Druhy pribeh musim uznat ze bol zaujimavejsi ako prvy, ale aj tak tomu nieco chybalo. Urcite knizky tohto spisovatela neodcudzujem a ak by nahodou napisal aj tretiu JFK tak si ju precitam, snad uz v inej tematike. U mna za 3. :)

10.05.2017 3 z 5

Odplata 1 - Země prokletých Odplata 1 - Země prokletých Jan Hlávka

Tak pan Hlavka sa znovu ukazal. Jedine co sa na toto povedat je proste BOMBA. Aj ked preferujem viac technologicke svety, tak pred tymto pribehom som zatajoval dych. Pan Hlavka patri medzi elitu JFK spisovatol ako pan Prochazka a Zamboch. Charakter Johna trafil na jednicku proste obetavy a humorny. Rozdelenie do 2 casti clovek len uvita. :)

08.05.2017 5 z 5

Věk mloků Věk mloků Karolina Francová

V prvej chvili som nevedel co si o tomto pribehu mam mysliet. Nikita sa mi zdala miestami strasne hlupa, nerozhodna a trosku zaujata proti Johnovi, ktroy jej napriek svojim problemom aj tak pomohol v nudzi. Napad bol celkom zaujimavy. Koniec ma prekvapil a strasne ma zaujima ako sa to s Nikitou posunie dalej. Tak tiez sa mi pacil koniec poviedky, kde sme sa dozvedeli nieco nove o X-Hawkovi.

08.05.2017 4 z 5

Podhoubí smrti Podhoubí smrti Jiří W. Procházka

Tak po Jeruzalemskom masakry tu mame dalsi diel, ktory nam napisal pan Prochazka. Hubarom by sa urcite tato cast pacila, lebo o takych mega obrovskych hubach sa im moze iba zdat. Prochazkov humor tu tak tiez nechyba, rychle citatelna a zaujimavy koniec. Vedel by som si to predstavit aj dlhsie. :)

08.05.2017 5 z 5

Kalibr .45 Kalibr .45 Petr Schink

Zaujimavy pribeh na styl westernu. Zaciatok som mal riadne tazky z touto knizkou. Do pribehu som sa vzil az niekde v polovici. Zaujimavy koniec nova postava pomocnika von Wondera je tiez celkom zaujimava. Johna celkom vystihol, nechybala ani akcia a aj srandovne hlasky nechybaju.

08.05.2017 4 z 5

Horká půda Horká půda Václava Molcarová

Po konecne vydarenom diele od pana Machalu tu mame dalsu novu autorku, ktora prispiava k rozvyjaniu JFK sveta. Pani Molcarova prichystala pribeh odohravajuci sa v Australii, pre mna take male plus za prostredie kde sa JFK predstavuje prvy krat. Ale aj tak tomu pribehj nieco chybalo, bolo to take nemastne, neslane. Nejaka extra akcia sa tam nekonala, len bludenie australskou pustou niekolkych skupin co si islo po krku, co John vyriesil poctate na poslednych 5 stranach. Napriek slabsim dielam stale verim, ze JFK sa vrati k svojim kvalitam.

02.05.2018 3 z 5

Invaze Invaze Jan Kotouč

Tak mame tu dalsie stretnutie Johna s Vegou, ktory dostavaju echo od neznamej osoby, ze vo svete ktory sa nachadza v obdobi 2. sv. vojny sa nachadza ich znama osoba z minulosti. Ci je to priatel alebo nepriatel netusia, ale urcite to stoji za preskumanie a pripajau sa k Americkek armade v Normandii. Dalsia cast z historickeho sudku, uz by to chcelo nejaky ten vyspelejsi svet, mozno aj preto sa mi zda ze tato seria upada.

15.01.2018 3 z 5

Sonáta pro Azazela Sonáta pro Azazela Dušan Fabian

Od Dusana Fabiana moja premiera a v blizkej buducnosti si vyhladam aj dalsie jeho diela. Pri niektorych prirovnaniach som sa aj zamyslal kde na tie napady chodi. Dost mi to pripadalo ako diela Agaty Christy, len trosku na fantasy sposob. Potesilo ma aj miesto odohravania deju, ked ze som slovak pre mna take mensie pozitivum aj ked ani v ceskych mestach sa nestracam, predsa Nitra je o nieco blizsie.

15.01.2018 4 z 5

Nejhorší klient Nejhorší klient Masaši Kišimoto

Naruto sa konecne stal pravoplatnym nindzom. Trosku slabsie ako prvy diel, ale stale to ma svoje caro. Pacia sa mi aj Kishimotove doplnky ak, ktore v anime clovek nenajde.

11.01.2018 4 z 5

V prachu a krvi V prachu a krvi Míla Linc (p)

Na tak kratku knihu, az prilis dlhy rozbeh preto som jednu hviezdicku ubral. Avsak, pre mna ale mile prekvapenie. Linc sa podla mna skvele chytil minuleho diela. Konecne to nabralo znova ako taky smer po vyhladeni agenturi. Tesim sa na dlasie pokracovanie. :)

05.01.2018 4 z 5

Zrod Hordy Zrod Hordy Christie Golden

Dalsia cast pribehu za mnou a ako to uz byva u Warcraft pribehu zase nesklamala. Pribehy Hordy mam obzvlast rad, aj ked musim priznat, ze mi bolo Drenaiov luto. Dozvedame sa tu o zivote Durotara a ttosku aj o Velenovi, drenaiskom prorokovi

24.12.2017 5 z 5

Vládce klanů Vládce klanů Christie Golden

A konecne nejaky pribeh Hordy. Ukazuje, ze ani Horda nie je taka zla ako s ana pociaku zda. Pribeh Thralla ako sa snazi oslobodit zo zajatia a zjednotit orkov.

01.08.2017 4 z 5