Duše démona

od:


KoupitKoupit eknihu

Plamenná legie je zde. Nesčetné množství démonů vedených mocným Archimondem nyní pochoduje Kalimdorem a v jejich stopách kráčí smrt a zkáza. V samotném srdci plamenné invaze leží Studna věčnosti – kdysi zdroj prastaré moci nočních elfů. Ovšem síly Studny jsou nyní pošpiněné a zvrácené, neboť královna Azshara a její Urození se nezastaví před ničím ve snaze přivítat na světě nově nalezeného pána: ohnivého vládce Plamenné legie… Sargerase. Bránící se noční elfové vedeni mladým druidem Malfurionem Stormrage a čarodějem Krasem bojují zoufalou bitvu s cílem strašlivý masakr démonů zastavit. Přestože už zůstává skutečně jen jiskřička naděje, světu přichází v nejčernější hodince na pomoc prastará síla. Draci – vedeni mocným Aspektem Neltharionem – ukuli zbraň s nepředstavitelnou mocí: Duši draka, artefakt schopný navždy vyhnat Legii ze světa. Ovšem její použití může stát nakonec víc, než by kdo mohl tušit. Druhý román původní trilogie o magii, válce a hrdinství založené na nejprodávanější a několikrát oceněné sérii počítačových her od Blizard Entertainment....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/401/duse-demona-ybu-401.jpg 4.4267
Série:

WarCraft - Válka Prastarých (2.)

Orig. název:

The Demon Soul (2004)

Žánr:
Romány, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Přidat komentář
NemmamSlov
04.11.2017

Co dodat. Ani druhy diel nesklamal a pribeh Malfuriona, Ilidana, Tyrande a ich pomocnikov z buducboti nabera na zaujimavosti. Clovek sa tu nieco viac docital o dracich Akspektoch, co som ja osobne uvital. Smelo odporucujem a uz sa tesim na 3 diel. :)

Claudius
11.09.2017

Přes slabší začátek se kniha v polovině velmi slušně rozjela. Bojové scény byly až na výjimky povedené, vzrůstající napětí mezi Malfurionem a Illidanem fungovalo, Neltharionovo šílenství bylo uvěřitelné. Jsem zvědavý na to, co přinese poslední díl.

Hanz97
14.09.2015

Perfektní pokračování celé série, které dokresluje celkový příběh W3 a vysvětluje některé z událostí, které se staly před hrou. Jediné co bych vytknul je dějová linie, která se točí kolem draků a vzniku duše démona, protože pro celkový příběh o elfech je zbytečná a mohla sama o sobě dostat prostor ve své vlastní knize. Jinak ale opět perfektní fantasy se vším co má mít. Jedna hvězda navíc za bitvu, která trvá prakticky celou knihu, s čímž jsem se zatím nikdy nesetkal.

karel3856
13.01.2015

Druhý díl ze série trpí klasickou chorobou prostředních dílů trilogie. Zatímco první díl byl ukončen tak, že může stát samostatně, druhý vlastně začíná odnikud a zanechává vše nedořešené a zdánlivě ztracené. I přes tento nedostatek kniha předčí poslední díl série.

Brutius
07.04.2012

Úděl druhých knih v trilogiích je zjevně vyplnit místo mezi 1. a 3. knihou :( nicméně toto místo Duše Démona nevyplňuje úplně špatně. Místy jsem se u knížky dost bavil.