Rozdělení

Hodina konce se přiblížila… Udatní noční elfové jsou zdrceni ztrátou milovaného generála. Černý drak, Neltharion, použil Duši démona a mocné dračí letky rozprášil po celé obloze. A navíc démon Archimonde přivedl Plamennou legii téměř ke konečnému vítězství nad Kalimdorem. Zatímco jsou země i její obyvatelé sužováni nezastavitelným zlem, blíží se ke všem nepředstavitelná hrůza vycházející z hlubin Studny věčnosti… V poslední, apokalyptické kapitole epické trilogie Válka prastarých musí dračí mág Krasus a mladý druid Malfurion riskovat skutečně vše, aby zachránili Azeroth před zkázou. Hrdinové přivedli na svou stranu trpaslíky, taury i srstnatce a doufají, že tak vytvoří alianci schopnou postavit se moci Plamenné legie. Neboť jestli Duše démona padne do spárů Legie, bude všechna naděje na záchranu světa ztracena. Konečné přichází hodina, v níž se střetne minulost s budoucností!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72954/rozdeleni-72954.jpg 4.5314

WarCraft - Válka Prastarých 3.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Fantom Print

The Sundering, 2005

Kniha Rozdělení

Macheta

Ačkoliv nejsem fanouškem dlouhých příběhů rozdělených do více knih, tato trilogie je skutečně epická a stojí za přečtení. Pomyslné misky vah se neustále kývou ze strany na stranu, a tak v průběhu čtení stále není jasné, jak že výlet do minulosti vlastně dopadne... Inu, dopadne tak, jak dopadnout má :) Rozdělení je skvělým završením celého příběhu. Tato trilogie je absolutní mustread pro herní geeky a milovníky fantasy.

Luigi1

Opět bych se opakoval,že tato trilogie je super.Přečetl jsem ji jedním dechem

Lanley
20.10.2020

Pro člověka, který hry nikdy nehrál je i poslední díl určitě čtivý a zajímavý. A pro hráče jsou knihy hezkým rozšířením lore Wacraftu. Popravdě určité pasáže se mi trošku hůře četly, hlavně pro svojí roztahanost a nezajímavost. Jinak je celá série ale nadprůměrná. Samozřejmě od toho nemůžeme čekat kvalitní high fantasy, ale jako celek to funguje hezky. Svět Warcraftu má navíc takové množství příběhů, že má pokaždé co nabídnout.

Ilirea25
11.03.2020

(+ SPOILER) Jsem nadmíru spokojená a i když smutná...

***Spoiler***
Chudáčku můj milovaný Broxi..

Pája20
16.02.2020

Sice píši komentář až ke třetímu dílu jakoby. Ale musím uznat že Dobrodružství Ronina, Broxe a Krasa byla neuvěřitelná. Knihy ze světa Warcraftu se mi strašně líbí a na přeštení jich mám ještě dost. Hru sem hrál a díky ní sem přešel i ke knížkám abych se dozvěděl víc. O jejím vzniku historii válkách a rozporech. A největším nepříteli Azerotu Plamené legii. Doslova mě to pohltilo a dostalo. Při některých částech knihy sem lapal i po dechu že to není možné že to tak nemůže skončit. Bylo to neuvěřitelné. Každé mu fanouškovy pořádné fantazii doporučuji :) Maxie draci lidé elfové trpaslíci a další no prostě nádhera. :)

DK_Ronie
02.01.2020

Cela tahle trilogie je zrejme to nejlepsi, co muzou knihy z prostredi Warcraft nabidnout. Velmi ctive, spousta akce, zadna nuda, pribeh Valky Prastarych - super.

Sylvanas
29.08.2019

Trilogie jako taková se mi líbila, ale některé pasáže mě kvůli svojí nekonečnosti nebavily (například ty bitevní části).

SedllY
15.07.2019

Trošinku lepší než 2.díl, ale stále spíše fantasy podprůměr.. Pokud nejste fanoušky Warcraftu, tak ještě jednu hvězdu ubrat.