Studna věčnosti

Mnoho měsíců již uplynulo od zničující bitvy u hory Hyjal, ve které byla Plamenná legie navždy vyhnána z Azerothu. Nyní ovšem vrhl vír záhadné energie hluboko v horách Kalimdoru tři vysloužilé válečníky do dávné minulosti – do časů dávno před tím, než na svět vkročili orkové, lidé, nebo dokonce vysocí elfové. Do časů, kdy temný titán Sargeras se svými démonickými nohsledy přesvědčil královnu Azsharu a její Urozené, aby očistili svět od nižších ras. Do časů, kdy byli dračí Aspekti na vrcholu moci – netušíce, že jeden z nich je brzy uvrhne do věku temnoty, která zcela pohltí svět jménem WarCraft....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/72_/72952/studna-vecnosti-72952.jpg 4.4301

WarCraft - Válka Prastarých (1.)

The Well of Eternity (2004)

Romány, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

NemmamSlov
28.10.2017

Kto ma rad svet Warcraft tak si urcite pride na svoje. Som neskutocne vdacny vsetkym tvorcom tohto nekonecneho pribehu. Warcraft hravam, ale co sa tyka citania, klobuk dole. Pan Knaak ukazuje, ako skvele ovlada tento svet a znovu nam trosku oboznamuje zivot Ronina a Krasa. Menej ako 5 * sa tomu ani neda dat a uz sa tesim na druhe pokracovanie.

Charlie119
08.07.2017

Kdo hrál W3 se jistě shodne na tom, že tohle je bezvadný výlet do Kalimdoru :-)

black.susi
03.12.2016

Moje první Warcraft knížka. Už nějakou dobu se (pod menším nátlakem :D) snažím proniknout do tajů tohohle univerza. Bohužel film mě nezaujal, hra jako taková mě nebaví, ale příběh mi nepřišel úplně špatný, tak jsem se rozhodla dát šanci ještě poslednímu médiu a to knize. Po chvíli googlení a snažení se trochu si ujasnit časovou posloupnost příběhu, jsem se vrhla na tuhle knihu. A dobře jsem udělala, protože tohle mě fakt nadchlo, konečně asi začínám chápat, co s tím všichni mají. Přesně tohle jsem potřebovala, kniha ve mě dokázala znovu probudit už skoro ztracenou chuť ke čtení. Pokud někdo váhá, zda se do série pustit, určitě doporučuju a já se jdu hned vrhnout na další díl.

Claudius
16.07.2016

Znáte ten příjemný pocit, kdy si v knihovně půjčíte knihu s myšlenkami, že to bude blbost, ale jakmile se začtete, tak vás ohromě překvapí, jak vás to vlastně baví? Přesně tohle se mi stalo u této knihy. Příběh je velmi poutavý, a jako velké plus slouží fakt, že přestože nejsem na svět WarCraftu nějak zvlášť velký odborník, dokonale jsem se orientoval. Docela se těším, až se dostanu k dalším dílům. Vřele doporučuji všem fanouškům herní série.

Hanz97
16.05.2015

Pro milovníky světa Warcraftu je tahle kniha takřka povinnost. Perfektní příběh, který dokresluje celkovou změnu světa Warcraftu, kdy už nejde o konflikt mezi "nižšími" rasami, ale dodání nového nepřítele v podobě Plamenné legie. Skvělý přírůstek do rodiny Warcraft, který nezklame ani ostřílené čtenáře fantasy.

Ropušák
18.03.2015

Naprosto parádní! Číst příběh, kde se objevují oblíbené postavy ze hry vás daleko lépe a více vtáhne do děje. Dozvíte se zde, jak to všechno začalo s Plamennou legií, jak to bylo dříve, než se z některých postav stali záporáci apod. Rozhodně se těším na další dvě pokračování a už se nemůžu dočkat. Jsem zvědavej, jak to všechno dopadne. Kniha mě velice nadchla a rozhodně doporučuji :)

karel3856
13.01.2015

První díl ze série se mi četl ještě celkem hezky, na nejdůležitější momenty příběhu zde nedojde a člověk je hezky uveden do děje. Bohužel další dva díly u mě osobně nedostály slibům z prvního.

Covenant
16.07.2014

Tak tohle mě nějak nechytlo...

Brutius
07.04.2012

Velice podařený úvod do Války Prastarých, jen je mi líto že nedostal více prostoru Broxigar.