Vládce klanů

Otrok. Gladiátor. Šaman. Náčelník. Tím vším byl tajemný ork jménem Thrall. Odmalička vychováván krutými lidskými pány, kterým šlo jen o to, aby si z něj vytvořili dokonalou zbraň. Oheň v Thrallově srdci a jeho výchova ho předurčily k osudu, který on sám teprve pomalu začíná chápat - vymanit se z pout a znovuobjevit starobylé tradice své rasy. Nyní se lidé dozví o jeho životních osudech. Hrdinský příběh o cti, nenávisti a pomstě je konečně tady... Dotisk tohoto vydání vyšel v roce 2008. (zdroj: www.legie.info)...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/1527/vladce-klanu-SY8-1527.jpg 4.5399

WarCraft 2.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno · Fantom Print

Lord of the Clans · 2001

Kniha Vládce klanů

uziRM
včera

Rozhodně povedenější než Den draka. Akčnější, hbitější a příběh má spád.

Pája20

Super zážitek k pochopení orků a jejich souladu s živly a šamanství. Krásný příběh ohledně Thralla i ukázka toho že lidé dokážou být krutější než válečnická rasa. I když dokáží být orkové krutí a krvelační, z části za to může Gul dan. Ale mě osobně se to fakt líbilo.

PatrikWaldhans

Přečetl jsem dohromady skoro 10 knih ze světa Warcraftu a nějakým zázrakem se mi všechny zatím líbily.
A ze všech těch super knížek zrovna tahle byla nejlepší!

Sylvanas

Super příběh, hodně emotivní.

SajmonCZ

Tuto knihu jsem zvolil jako 1. díl z Warcraft knih a musím říct že se mi vážně líbila, postavy byly propracované občas jsem o některé měl i strach a to je dobře. Taky se krásně prolíná s další knihou od Ch. Golden a to s Arthas: zrod krále lichů. Kniha se čte skoro sama, nemám co vytknout, 5/5.

Cattleya
31.08.2018

Myslím, že Thrall chytí za srdce nie len vernú Hordu, ale aj fanúšikov Aliancie. Jedna z najlepších kníh série a najlepších kníh autorky. :)

SimaX
28.05.2018

Tuto knihu jsem zvolil jako šestý díl celé série. Knihu jsem již v minulosti četl, ale pro osvěžení a zopakování jsem si ji velice rád zase přečetl. Ke knize nemám skoro co napsat neboť ta kniha je suprová. Prostě Thrall.

Ivanka2628
10.05.2018