Nejhorší klient

Naruta, Sasukeho a Sakuru čeká největší úkol jejich života - začít spolupracovat jako tým. Pokud mají přežít, musí se naučit bojovat společně a ne každý sám za sebe nebo dokonce proti sobě. A budou si muset pospíšit. Právě dostali svou první misi. Zdánlivě jednoduchou, ale ve světě nindžů není nic takové, jak se zdá!

https://www.databazeknih.cz/images_books/92_/92530/nejhorsi-klient-aQV-92530.jpg 4.6123

Naruto (2.)

Literatura světová, Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Crew

Naruto: Saiaku no irainin (2000)

Kniha Nejhorší klient

InaSeLoki
09.04.2018

Je to nostaligie, pročítat důvěrně známý příběh, který znám z anime. Kakashiho moudro. První pořádná mise pro Tým 7 začíná. Po těch letech je pro mě tahle mise stále moje nejoblíběnější období příběhu. Naruto mi dokonce přijde roztomilý, když mluví o své snu. Ano, jsem strašně sentimentální tvor. Pořád mě to umí rozesmát.
Dalšímu dílu zdar!

NemmamSlov
11.01.2018

Naruto sa konecne stal pravoplatnym nindzom. Trosku slabsie ako prvy diel, ale stale to ma svoje caro. Pacia sa mi aj Kishimotove doplnky ak, ktore v anime clovek nenajde.

Terva
27.11.2017

Ve světě nindžů není nic takové, jak se zdá.

Raubíř Naruto se vrací. A hned na počátku začne, jako vždy, nadávat na úkol, který dostane. Pravda je však opět na jeho straně, tohle je opravdu nejhorší klient.

Plno akčních scén, dobrá kresba a spousty zábavy. Kdo chce víc?

Citát: Hustý!!!!!

Tak jo. Narutovi jde o život, ale on nechce být zostuzen. Bezhlavě se tak vrhá do dalšího dobrodružství. Už nikdy ho nebude muset nikdo zachraňovat, už nikdy nebude utíkat a nebude se bát. No, možná by tohle tvrzení mohlo trochu nudit, ale ono se něco najde, co Naruta ochladí.

Malá ochutnávka:
Měli jsme vás pouze chránit před lapky a jinými rabiáty....
...a teď tu máme minimálně béčkovou misi.
Pokud by se vědělo, že po vás jdou nindžové, byla by tato mise drahé béčko.

Zajímavé je, že pokud jsem četl Zápisník smrti nebo Tokijského ghúla, vždycky jsem v jakékoliv knize našel alespoň jednu celoplošnou kresbu, která mě svou magičností uchvátila víc než ostatní menší kresby. U Naruta nic takového není. Kresba není špatná, ale nevybočuje ze své jednoduchosti a rychlosti. Ani celostránkové listy na úvod každé kapitoly nejsou výjimečné, ani nijak neoslní extra krásou. To je zatím jediná, a dost důležitá, věc, která mě na tomto příběhu vadí a chybí. Možná bych měl zmínit dvojstranu ke kapitole #15 s názvem Návrat šaringanu!!, to je možná nejlepší kresba v této knize, i když mě zrovna moc neoslovila, technika kresby je zdařilá, ale opět z ní sálá jen jednoduchost.

Citát: Tohle je úplně jiná liga. S tímhle budou problémy.

Příběh opět doprovází vysvětlivky Masaši Kišimota o tom, jak vznikaly kresby, jak vymýšlel jména a jak upravoval postavy aby svou postavou a vizáží plnily účel své povahy. Prostě aby byly důvěryhodné. Je to takový bonusový materiál a vodítko nebo návod pro nastávající kreslíře. Což určitě spousta čtenářů ocení.

Další věc, která stojí za pokec, je překlad. Někdy mi věta nesedí k dané scéně a nejvíc mi vadí, že u Naruta dochází k opakování slov. Nevím zda je to tak v původním znění, ale myslím si, že není a že je to špatná práce překladatele. Pokud nemám pravdu, tak se omlouvám.

Moje čakra mi říká, že bude ještě sranda. A má technika „Zaplať a kniha je tvoje“ se vyplatila.
Stínovou technikou pak ještě musím knihy rozmnožit do dalších dílů.

Mr.J
05.08.2016

Zase mě to rozesmálo :'D Jako menší jsem milovala anime a teď hltám mangu... je to úžasná série :')

SedllY
14.03.2016

Po dokonalém prvním dílu trošilinku slabší 2. díl.. :) Jedu dál a nehodlám zastavovat! :D

martinstefko
31.08.2015

Masaši Kišimoto v "Narutovi" vytváří celkem rozsáhlou mytologii, kterou nás učí, ale nebudete mít pocit, že se jedná o něco až tak originálního. Spojení s elementy je tak trochu klišé, ale k fantasy ságám to tak nějak patří, a co si budeme povídat, tohle je vlastně fantasy sága, kde si autor hraje s legendami a vytváří si svoje vlastní. Co se mu nemůže upřít, to je vývoj postav, kdy už ve druhé knize je patrné, že to, co Naruto celou dobu slibuje, tedy to, že se stane hrdinou, je přece jen možné. Zatím je to ale pořád strašně protivný fakan. Dalším dílům dám šanci, ale zatím nejsem o genialitě série přesvědčen ani zdaleka. Více: http://www.comics-blog.cz/2014/02/503-naruto-2-nejhorsi-klient-50.html

manga (Japonsko)

Masaši Kišimoto (p)