NemmamSlov NemmamSlov komentáře u knih

Mort Mort Terry Pratchett

na Zemeploche je snad mozne vsetko....ako z Morta sa moze stat sam pomocnik Smrti....paci sa mi ako pan Pratchett dokaze z uplneho nesiky spravit taky uzasny charakter ktory dokaze zachranit svet svojskym sposobom....o humor sa tu clovek vazne nemusi bat, lebo je ho tam az az..... uz sa tesim na dalsi diel do ktoreho sa pustim

Tlukot křídel smrti Tlukot křídel smrti Paul Hoffman

tak ending tejto serie ma doslova sokoval necakal som vobec taky koniec, ale kvalitu pribehu to urcite nepokazilo.....keby som mal hodnotit vsetky 3 diely tak zaverecny bol najlepsi....dufam ze v buducnosti este nieco napise.....myslienka zapornej cirkve nebol najhorsi napad a dufam ze s niecim originalnym este pride :)

27.04.2017 4 z 5

Čtyři poslední věci Čtyři poslední věci Paul Hoffman

oproti jednotke to bol o moc slabsi diel, ale stoji za precitanie.....

Levá ruka boží Levá ruka boží Paul Hoffman

TRIO chlapcou utekajucich zo sirotcinca? preco nie......myslienka zaujimava, citalo sa to skoro samo, miestami sa clovek zasmial a miestami bol zase sokovany

Apokalypsa Apokalypsa Jaroslav A. Polák

co sa tika napadu, tak to bolo nieco nove s cim som sa v predchadzajucich dieloch este nestretol, nova postava Baltazara celkom zaujala a davala pribehu celkom nadych, ale aj tak hodnotim tuto cast jednu zo slabsich......Johnou charakter bol miestami az moc odlisny (az prehnane pesimisticky)ako v predchadzajucich dieloch a antikrist ktoreho roztrielate na marne kusky a znovu sa posklada tak to ma tiez moc nenadchlo

Návrat zabijáka Návrat zabijáka Miroslav Žamboch

Bakly je proste gladiatorsky terminator....jedine minus pri tejto knizke bol len kratky pribeh.....urcite by som si to vedel predstavit aj dlhsie.....proste poviedka na nedelne posedenie pri kave a knizke :)

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

neskutocne smutny ale prepracovany pribeh.....cloveku miestami aj slza vysla.....citam uplne ine zanre knih, ale ked sa clovek do tohoto pusti urcite toho neolutuje a nezabere mu to ani vela casu.....menej ako 5 hviezdiciek sa tomu ani neda dat :)

Magický prazdroj Magický prazdroj Terry Pratchett

Mrakoplas, carodej bez talentu,ale s talentom sa co najviac vyhybat problemom , barbarka Conina,dcera najznamejsieho barbara na zemeploche, ktora chce byt kadernickou a Nijelem, barbar vo vyucbe..... TRIO ktore ma v tejto knihe snad najviac pobavilo, aj ked musin uznat ze Mrakoplasove prve dva diely boli lepsie,ale aj v Magickom prazdroji si kazdy clovek najde svoje:)

26.04.2017 4 z 5

Naganty a vlčí máky Naganty a vlčí máky Františka Vrbenská

jeden z najslabsich dielov JFK....strasne tazko sa to citalo, stracal som sa v deji, vela krat som sa musel vraciat v texte.....pribeh bol len miestamy zaujimavy :/

26.04.2017 2 z 5

Spad Spad František Kotleta (p)

tak ako vzdy pan Kotlela nesklamal....o humor a akciu sa urcite clovek nemusi bat co sa tyka kotletu.....celkom sa mi pacili aj tie zaciatocne pasaze kapitol, kde sa clovek dozvedel trosku viac o tom ako sa katastrofa odohrala

25.04.2017 5 z 5