Někdošťastný Někdošťastný komentáře u knih

Holčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexii Holčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexii Isabelle Caro

Smutný příběh, matčino chování nechápu. Je to zkrátka kniha, u které si uvědomíte, že máte být vděční, že něco takového nemusíte prožívat.

14.07.2017 5 z 5

Terezínské ghetto: tajemný vlak do neznáma Terezínské ghetto: tajemný vlak do neznáma Veronika Válková

Poučné a na konci smutné ♥.

První konec První konec Lauren James

Ze začátku jsem byla zmatena z prolínání různých časových období a kniha vyžadovala větší pozornost. Jinak se mi kniha líbila a doporučuju přečíst i 2. díl, lépe příběh pochopíte.

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Knihu jsem četla dřív než první díl. To mě teď docela mrzí, ale první si i tak určitě přečtu. (Tím se vysvětluje má počáteční nechápavost.)

14.07.2017 4 z 5

Mně se líbilo vysvětlení, jak mohla Hermiona zvládat tolik předmětů... A využití obraceče času na konci knihy.

14.07.2017 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Na konci, kde se všechno vysvětlilo jsem byla fascinována a nadšena z genialosti a propracování příběhu. Celá knížka mi dávala větší smysl. Navíc je skvělé, jak na sebe knihy navazují a zdánlivě nepodstatné informace z prvních knih jsou na konci velmi důležitými...♥♥♥

14.07.2017 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Velmi se mi líbily dodatky na konci každé bajky.

14.07.2017 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Všechno je velmi hezky popsané. Tento příběh nečtete, ale žijete ♥.

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Líbilo se mi, že hlavní hrdinové nebyli dokonalí.

Jak zacvičit s rodiči Jak zacvičit s rodiči Jenny Smith

Příběh byl promyšlený plný problémů dospívající dívky, bohužel mě však nezaujal natolik, aby se mi „zaryl pod kůži"... Proto jen 3 hvězdičky.

14.07.2017 3 z 5