MystoganW MystoganW komentáře u knih

Mötley Crüe Mötley Crüe Neil Strauss

Ve 14 jsem koupila v Levných knihách a od té doby je to má oblíbená kapela. Asi osud :D

05.04.2021 5 z 5

Najít Sky Najít Sky Joss Stirling (p)

Soudila jsem knihu podle obalu. Byla to moc pěkná ozdoba knihovny. Po pár letech jsem se k ní dostala a čekala jsem nic a dostala super knihu. Škoda, že přeložili první díl a na další je vybodli.

Daň peklu Daň peklu Holly Black

Četla jsem dávno v knihovně a po letech ji objevila v antikvariátu. Je to super kniha. Štve mě, že od autorky přeložili všelicos,ale na 2. a 3. knihu se vykvákli.

Rubyina lžička Rubyina lžička Anna Pietroni Lawrence

Dobře napsané,jenže jsem četla a četla a neviděla v tom poutavý děj. Prostě jsem ho nenašla.

05.04.2021 1 z 5

Bellman & Black Bellman & Black Diane Setterfield

Knihu jsem soudila podle obalu a úryvku na zadní straně. Vyklubalo se z toho něco jiného,pro mě nudného. Já vím je to trestu hodné,ale kvůli pěkného obalu jsem ji nakonec vydlabala, jak se to dělá ve vězení a udělala z ní pokladničku.Takže v mé knihovně své místo získala.

05.04.2021 odpad!

Napůl divoký Napůl divoký Sally Green

Horší než první díl ...o dost,ale zajímá mě jak to dopadne. A dozvím se to? Ne, protože poslední díl není k mání.

05.04.2021 3 z 5

Hořící království Hořící království Sally Green

První dva díly špičkové. Poslední se vlekl, tlachání a nudný děj, ale předcházel parádnímu zakončení.

05.04.2021 2 z 5

Stmívání / Život a smrt: druhý pohled Stmívání / Život a smrt: druhý pohled Stephenie Meyer

Četlo se to dobře, nic mě v prvních 90% knihy nepřekvapilo,ani nepohoršilo. Prostě to tak nejak plynulo až do konce, aniž by mě to chytlo,ale ani mě to nenudilo.Kdybych četla původní knihu,asi by mě tahle už nebavila. Ale autorka určitě dosáhla toho čeho chtěla a dala tomu taky dobrý závěr.

23.08.2020 4 z 5

Svět démonů Svět démonů Sally Green

Vůbec nezklamal. Super kniha. Naštval mě akorát konec,protože musím čekat dva měsíce na pokračování. ????

23.08.2020 5 z 5

Zloději dýmu Zloději dýmu Sally Green

Super kniha, přirovnala bych k Everless. Stane se toho tam plno, nakonec to do sebe zapadne a začne se udávat směr pro pokračování. ( + úžasné obaly knih)

19.08.2020 5 z 5

Poutník, čarodějnice a červ Poutník, čarodějnice a červ Christopher Paolini

Byla jsem nadšená, že něco vyšlo. Je to však zvláštní počtení. Chvilku jsem si říkala co to čtu. A povídku v závěru jsem vlastně dočetla jen proto, že Odkaz dračích jezdců miluji.

13.06.2020 3 z 5

Panství zášti a lásky Panství zášti a lásky Sara Holland

Líbila se mi, ale oproti knize první byla slabší. Kdyby to byla kniha co vezmu do ruky a neporovnávám se super jedničkou, tak bych dala všechny hvězdy.

13.06.2020 4 z 5

Panství krve a kovu Panství krve a kovu Sara Holland

Úžasná kniha. Na to že nemá největší počet stran, dost se toho tam odehraje.

13.06.2020 5 z 5

Slyšela jsem jako audio knihu, teď už mám i papírovou. Rozhodně bylo super se vrátit zpět do tohoto světa.

13.06.2020 5 z 5

Kodex lovce stínů Kodex lovce stínů Cassandra Clare (p)

Nečetla jsem úplně všechen text, to je asi zbytečné. Báječně jsem se ovšem zasmála u přidaných popisků a to v téhle knize jde. Povedlo se.

Bowie: Ilustrovaný životopis Bowie: Ilustrovaný životopis Fran Ruiz

Za dlouhou dobu to nejkrásnější,co jsem četla a k tomu je nádherně ilustrovaná.

04.11.2019 5 z 5