mulder mulder komentáře u knih

Pravda krvácí Pravda krvácí Tony Black

Z této knížky jsem si "nesedl na zadek", ale byl jsem spokojený. Hlavního hrdinu se musíte naučit mít rádi, je trochu jiný, než by si čtenář přál. Příběh slušný a hlavně dobrý konec, to mám rád.

15.12.2016 4 z 5

Lenoch Lenoch Mark Billingham

Přiznám se, že jsem se s touto knihou trochu pral a pořádně mě začala bavit ke konci. Nikdy neodkládám knihu, protože se lépe hodnotí po celkovém přečtení a člověk je zvědavý, jak to vlastně dopadne. Ve mně působila trochu zmatek, přeskakování v ději na jedné straně knihy mě spíše rušilo, asi by mi vyhovovalo větší množství kapitol. Většinou mám jasno, u této knihy nikoliv.

11.12.2016 3 z 5

Podezřelý č. 1 Podezřelý č. 1 James Patterson

Pro mě, fanouška Jamese Pattersona, opět chuťovka. Čte se lehce, má to spád, hodně sympatických postav, prostě klasika.

30.11.2016 5 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Vůbec mi nevadí, že je knížka neuvěřitelná, překombinovaná, protože by to možná byla celkem nuda. S touto knihou jsem byl spokojený, v žádném případě nenudila, bavila mě, měla spád a napětí. Rád si přečtu jinou knížku tohoto autora.

28.11.2016 4 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Moje první zkušenost s tímto autorem. Knížka se čte lehce, zvládl jsem ji za jeden den. Hezky strávená dovolená s knížkou, která měla vše, co očekávám. A děvčata, takhle může milovat jen správný chlap:-)

24.11.2016 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Moje první kniha tohoto autora, pomalejší rozjezd, ale od počátku vtáhne čtenáře do děje. Mě autor nezklamal, kniha měla napětí , slušnou zápletku, stupňovaný závěr, pro někoho možná zbytečně překombinovaný, mně nevadil. Celkově - spokojenost:-)
Jistě zkusím další knihu.

22.11.2016 5 z 5

Dům na prodej Dům na prodej Sofie Sarenbrant

Moje druhá knížka této autorky. Pohodová četba, která se dá zvládnout za jeden den.

17.11.2016 4 z 5

36. týden 36. týden Sofie Sarenbrant

Moje první knížka od této autorky, mám nějaké výhrady, ale zvládl jsem ji během jednoho dne, dobře se čte, nemusel jsem namáhat mozek, k odpočinku splnila účel.

16.11.2016 4 z 5

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

Moje první kniha tohoto autora, přečtena za dva dny. Hezký příběh, ale předvídatelný, hodně popisný, pro mě zajímavý až od poloviny knihy. Na obalu napsáno "vzrušující thriller", no, nevím... Určitě zkusím další knihu tohoto autora.

12.11.2016 4 z 5

Psychopat Psychopat Keith Ablow

Knížka je čtivá, za dva dny jsem ji zvládl a rád. Bral jsem ji takovou, jak byla napsána, nic dalšího jsem v tom nehledal, líbila se mi.

11.11.2016 5 z 5

Vraždy na střední škole Vraždy na střední škole James Patterson

Už první knížka s hlavní hrdinkou Tandy mě "dostala" a ta druhá je opět skvělá. Přeji si, aby tato série pokračovala v tomto duchu hodně dlouho. Knížka se dá zvládnout za jeden den, protože pokud vás zaujme, tak nechcete přestat číst. Byla to opravdu jízda!!!

07.11.2016 5 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Je to má druhá přečtená knížka této autorky a rozhodl jsem se, že zkusím další. Zatím mám stále problémy s knížkami, které jsou vydávány za bestsellery. Zřejmě je nějaká chyba ve mně, ale knížky většinou nevybočují z průměru. Rozumím, že dobrá reklama prodává, ale na úkor čtenářů.

05.11.2016 3 z 5

Zahrada spáčů Zahrada spáčů Lisa Heathfield

Knížka ve mně něco určitě zanechala, po přečtení jsem o ní musel hodně přemýšlet. Téma je zajímavé, moje fantazie předčila vše, co bylo v knížce obsaženo, až jsem děsil sám sebe. Myslím, že to bylo napsáno citlivě, ale spousta věcí zůstala čtenáři utajena a nevysvětlena. Závěr knihy byl uspěchaný, což mi bylo líto.

01.11.2016 3 z 5

Čtrnáctý hřích Čtrnáctý hřích James Patterson

Čtrnáctý hřích je knížka na jeden den i díky tomu, že se velmi dobře čte a od první chvíle vás vtáhne do děje. Jako věrný fanoušek Jamese Pattersona, který hltá všechny jeho knížky, hodnotím knížku jako velmi zdařilou. Konec zůstal otevřený, těším se na další.

22.10.2016 5 z 5