muhli74 muhli74 komentáře u knih

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

jedním slovem NÁŘEZ! Krásná, smutná a moudrá kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Velmi dojemné...nedoporučuji číst při cestování MHD :)

04.11.2012

Jeden den Jeden den David Nicholls

Knihu jsem dočetla, ale zklamala mne. Příběh je jedno velké klišé, žádné překvapení, nic nového. Jsem ráda, že jsem si ji jen vypůjčila, protože podruhé ji určitě číst nebudu

Hrobařova dcera Hrobařova dcera Joyce Carol Oates

Zvláštní příběh, působivý, obdivuju hlavní hrdinku, jak se se vším porvala po svém a nepoložila se, ale zabojovala a přes všechno to špatné, co ji v životě potkalo, dokázala sobě i synovi zařídit hezký život. Každopádně, kdo se kdy zamyslel nad tím, jak se žilo těm, co před pronásledováním utekli do Ameriky. Každý si automaticky myslí, jak tam už byli v pohodě....výborná kniha

Posel Posel Markus Zusak

Když jsem knihu dočetla, měla jsem nepopsatelný pocit a jen jsem řekla, že takovouhle knihu jsem ještě nečetla. Úplně mne nadchla a dostala. Těším se na Zlodějku.

28.08.2012

Na hradech, v klášterech, v podhradí Na hradech, v klášterech, v podhradí Dieter Breuers

Doporučuji každému, koho zajímá středověk. Kniha není nudná, dobře se čte a je dokonce i vtipná. S letopočty a daty to autor nepřehání, člověk se v pohodě orientuje ve jménech všech zmíněných postav a nemusí se vracet o pár stránek zpět, aby pochopil o čem čte, Obsahuje spoustu zajímavých detailů a souvislostí, které si dnes ani neuvědomujeme

28.08.2012 5 z 5

Pan Kaplan má stále třídu rád Pan Kaplan má stále třídu rád Leo Rosten

Báječná vtipná kniha, nedá se číst v MHD, lidi divně koukaj, proč prskáte smíchy :) a naprosto nepřekonatelný překlad

29.02.2012 5 z 5

Jíst, meditovat, milovat Jíst, meditovat, milovat Elizabeth Gilbert

Jednoduše řečeno skvělá, vtipná a uklidňující. Doporučuji i V dobrém i ve zlém - velmi poučné

29.02.2012

Tajná kniha Tajná kniha Irena Obermannová

Mně to přišlo, jako deník puberťačky, která většinu času čeká, že jí ON zavolá. Stručně řečeno : můj milý deníčku, 3 krát jsem s ním spala, 6 mi zavolal, jinak nevolal a párkrát jsme na sebe zamávali na různých společenských akcích, ale jsem z něj totááááááááááálně hotováááááááá

14.02.2012