Monika32 Monika32 komentáře u knih

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Jak jsem předpokládala, kniha mě nezklamala. Je čtivá, příběh rychle ubíhá a ani chvíli jsem se nenudila. Až do poslední chvíle jsem neměla tušení, kdo je vrah. Nedalo se odtrhnou a pomalu každou volnou chvíli jsem ležela v knížce. Už se těším na další díl (doufám, že bude).

22.06.2022 5 z 5

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

Viděla jsem film, pak jsem zjistila, že je i kniha, tak jsem si řekla, že si ji přečtu, abych zjistila ren rozdíl. Byla jsem velmi překvapená, jak moc se liší kniha od filmu a popravdě kniha byla o 100% lepší. Byla jsem z ní nadšená.

17.06.2020

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Přečetla jsem sotva půlku. Prostě se to nedá. Sexuální scény nic moc a za ten příběh mi to nestojí ani dočítat, už jen z důvodu Doriana. Je to příšerný člověk. Do dalších dílů se určitě nepustím.

07.10.2021 odpad!

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Příběh je dobrý, ale vůbec mi nevyhovuje styl psaní. První knihu jsem ještě přelouskala, ale u druhé jsem to vzdala po pár stranách. Za mě nic moc, ale kniha je určená pro mladší.

18.06.2020 1 z 5

Zlatoruká Zlatoruká Garth Nix

Tak jo, jsem zklamaná, hlavně tedy z konce. Knížka jako celek se mi líbila, ale vadí mi, že nebyl nějak rozvedený konec. Hezky se četla a za dva večery jsem ji měla přečtenou. Příběh byl hezký, ale mohlo tam být více scén s Chlorr.

15.03.2021 3 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Před touhle knížkou jsme přečetla serii Dvorů od stejné spisovatelky a ty byly úžasné. Nejprve jsem si musela zvyknout na jiný styl psaní a proto mi trvalo dýl se začíst. Kniha je povedená a pěkně se čte. Skleněný trůn se mi moc líbil.

02.11.2020 4 z 5