missa85 missa85 komentáře u knih

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Nechutné a zvrhlé :-D ... ale komu to nevadí, tak super knížka ;-)

06.03.2011 5 z 5

Vražedný déšť Vražedný déšť P. J. Parrish

Dokonalá knížka ... dokáže vás vtáhnout do napínavého děje ... člověk to přečte takzvaně na jeden dech :-)

30.11.-0001 5 z 5

Dítě zvané „To" Dítě zvané „To" Dave Pelzer

Smutné :-( ... asi ani nelze hodnotit.

15.09.2014

Virus Virus Leonard S. Goldberg

Dokonalost! Začátek maličko nudný, ale rozjelo se to :-) A člověka polejvá horko, když si uvědomí, co vše by se mohlo stát ... uf, uf ... snad o těhletěch věcech budem jen číst :-)

15.05.2012 5 z 5

Město kostí Město kostí Michael Connelly

Tato knížka se čte naprosto sama...je to klasický detektivní příběh, který je velice čtivý a poutavý. Musím jenom doporučit :-)

16.03.2011 5 z 5

Co bude dál Co bude dál John Katzenbach

Asi mám ráda malinko něco jiného ... rozhovory s mrtvými příbuznými ... to prostě není pro mě. Asi jsem čekala něco jiného :-)

22.08.2014 3 z 5

Gravitace Gravitace Tess Gerritsen

Jedním slovem: SUPER .... člověka to opravdu vtáhne do děje tak, že lítá v kosmu a bojí se, že se z knížky nakazí taky :-D

13.06.2014 5 z 5

Manžel Manžel Dean Koontz

Naprosto super ... překvapivý zvrat už v půlce knížky? ... ještě se mi to nestalo :-) Konec na mě moc osekaný...

08.05.2014 5 z 5

Nic nebude jako dřív Nic nebude jako dřív Karin Slaughter

Karin opět nezklamala!! :-) Poutavé, napínavé .... opět jsem měla asi 5 tipů na pachatele a nakonec to byl někdo úplně jiný :-)) ... prostě Karinka! :-)

22.10.2012 5 z 5

Utajené touhy Utajené touhy Maria Barrett

Konec byl rozhodně překvapivý a napínavý...ze začátku mi možná trochu vadily ty "skryté" děje. Já vím,že se to nakonec vše vysvětlilo, ale trochu mi to tam překáželo :-)

09.06.2012 4 z 5

Odpuštění Odpuštění Danielle Steel

Konečně knížka, kde se něco dělo a není dle klasického scénáře (zamilují se a žijí spolu šťastně až do smrti :-) ) Prostě příběh plný (podle mě nečekaných) zvratů.

21.01.2012 5 z 5

Les smrti Les smrti P. J. Parrish

Celkem pěkná knížka! Zajímavej nápad, napínavý situace, kdy člověk hltá a hltá... :-) áááále těch překlepů!! ... ovšem to není chyba autora, no :-D

06.02.2011 5 z 5

Umři znovu Umři znovu Tess Gerritsen

Takzvaně "jedním dechem" ... jinak to u této autorky ani nejde :-)

28.07.2018 5 z 5

Markétka už ví, jak na to Markétka už ví, jak na to Alena Špačková

Skvělá knížka! Jak příběhy (opravdu ze života dítka-popisují snad všechny dcerčiny "trable") tak i krásné ilustrace...

13.12.2015 5 z 5

Neznámá Neznámá Tess Gerritsen

Opět super knížka, ale nevím, jiné knížky od ní mi přišly lepší.

04.10.2015 4 z 5

Sádlonoška Sádlonoška Alena Čálková

Dle komentáře na obalu knížky "Budete se chtít pořád smát!" jsem čekala asi něco jiného, lepšího, malinko vitpnějšího. Přečetla jsem to, občas jsem se i zasmála, ale víckrát po ní asi opravdu nesáhnu :-)

11.09.2015 3 z 5

Mefisto Mefisto Tess Gerritsen

Opět super knížka, možná (pro mne) některé pasáže zbytečně zdlouhavé (satanismus, různé symboly, apod.), ale prostě jsem je prolítla :-) Závěr naivně hororový, trochu se dal předpokládat, ale proč né :-)

20.07.2015 4 z 5

Pohřbený zaživa Pohřbený zaživa Richard Marsh

Super knížka ... bála jsem se, že celá knížka bude "o ničem", ale mýlila jsem se, je naprosto skvěle napsaná.

07.07.2015 5 z 5

Ovečka Kudrlinka Ovečka Kudrlinka Eva Bešťáková

Příliš mne tedy nezaujala ... nehledě na to, že ta velká písmena se dost špatně četla.

07.07.2015 3 z 5

Učedník Učedník Tess Gerritsen

Knížka super ... jen mi chyběl první díl (Chirurg), který jsem nečetla a Učední celkem navazuje. Vadilo mi to, ale má chyba, hvězdičku za to rozhodně neubírám :-)

25.06.2015 5 z 5