Markétka už ví, jak na to

Markétka už ví, jak na to https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/261204/mid_marketka-uz-vi-jak-na-to-261204.jpg 4 6 4

Malá Markétka se svým medvídkem se seznamuje se situacemi, které patří běžně do života. Malý čtenář se krátkým textem a poutavými ilustracemi seznamuje s tím, co se stane, když se Markétka nechce mýt, co prožívá při zlém snu nebo jak to vypadá na návštěvě u pana doktora a podobně.

Vydáno: , Junior (ČR)

EvikU.
13.05.2022 5 z 5

Nádherná kniha! Četla jsem ji už se svými staršími dcerami. Čtu ji i teď s nejmladší a je to TOP. Půjčujeme si ji stále dokola. Provede děti jejich problémy, jsou tam přesně takové, které tyhle děti v předškolním věku prožívají. A je moc krásně ilustrovaná a napsaná. Doporučuji.

mangrovia
15.12.2017

Připojuji se. Úžasná knížka. Pěkně napsaná, nádherně ilustrovaná. Reálné příběhy ze skutečného života, ve kterých se děti mohou najít a poučit se z nich. Uvítala bych nové vydání, knížku nejde sehnat.

missa85
13.12.2015 5 z 5

Skvělá knížka! Jak příběhy (opravdu ze života dítka-popisují snad všechny dcerčiny "trable") tak i krásné ilustrace...

TaLu
18.08.2015 5 z 5

Nejoblíbenější kniha malých čtenářů v naší knihovně, jen škoda, že ji nemohu nikde sehnat znovu, ta naše už je řádně opotřebovaná a dokonce nám v ní chybí jedna stránka, takže se nedozvíme, jak to dopadlo, když se Markétka nechtěla mýt. Ilustrace velmi krásně doplňují krátký, vtipný, srozumitelný text. Po přečtení knihy by mne neudivilo, kdyby každý malý posluchač zatoužil po vlastním medvídkovi.

Alena Špačková
česká, 1958
2009  69%Moderní rétorika
2015  80%Trénink techniky řeči
2011  73%Umění dialogu
2002  87%Markétka už ví, jak na to
2006  80%Medvídek Míša

Kniha Markétka už ví, jak na to je v