missa85

Umři znovuUmři znovuTess Gerritsen

Takzvaně "jedním dechem" ... jinak to u této autorky ani nejde :-)

28.07.2018

Babička vyprávíBabička vypráví Mailé

Příběhy mne tedy dvakrát nezaujaly...

02.01.2016

Nanukova dobrodružstvíNanukova dobrodružstvíAlžběta Dvořáková

No, příběh mne tedy dvakrát nezaujal (a ani dceru).

13.12.2015

Markétka už ví, jak na toMarkétka už ví, jak na toAlena Špačková

Skvělá knížka! Jak příběhy (opravdu ze života dítka-popisují snad všechny dcerčiny "trable") tak i krásné ilustrace...

13.12.2015

Láska na třetíLáska na třetíNick Spalding

Docela jsem se i nasmála... :-)

13.12.2015

Ježíškův celý rokJežíškův celý rokFrantišek Ber

Já i dcerka jsme byly se čtením spokojené :-)

NeznámáNeznámáTess Gerritsen

Opět super knížka, ale nevím, jiné knížky od ní mi přišly lepší.

04.10.2015

Vodnické pohádkyVodnické pohádkyJaromír Sypal

Hned asi u třetího příběhu jsem přestala číst...jako když se v pohádce střílí a rozlévá krev po celém rybníku (i když píšou, že modrá), tak myslím, že to není nic pro děti.

04.10.2015

Káťa a ŠkubánekKáťa a ŠkubánekJosef Lamka

Klasika .... :-)

28.09.2015

Pufík z Pohádkové LhotyPufík z Pohádkové LhotyIgor Mandík

Krásné pohádkové příběhy ;-)

18.09.2015

SádlonoškaSádlonoškaAlena Čálková

Dle komentáře na obalu knížky "Budete se chtít pořád smát!" jsem čekala asi něco jiného, lepšího, malinko vitpnějšího. Přečetla jsem to, občas jsem se i zasmála, ale víckrát po ní asi opravdu nesáhnu :-)

Nebezpečná podobaNebezpečná podobaSandra Brown

Ale joo, dala se :-) V každém případě námět celkem zajímavý, jen mi to občas přišlo trošku přitažené za vlasy.

Pavoučí příběhyPavoučí příběhyVeronika Matysová

Celkem fajn příběhy ... ;-) Na mě tedy dlouhé kapitoly, ale to se prostě knížce nemůže vytýkat :-D

11.09.2015

Láska za ostnatým drátemLáska za ostnatým drátemHana Radulić

Naprosto úžasně napsaná kniha ... jen konec mě trochu zklamal. Jak už tu bylo řečeno - další osud Heleny i Franze by mne zajímal. Ale i tak je to za 5 hvězdiček :-)

16.08.2015

Poslední na řaděPoslední na řaděTess Gerritsen

Znám od Tess lepší knihy...neříkám, že byla špatná, ale člověk je namlsaný na něco lepšího :-)

15.08.2015

ZávějeZávějeTess Gerritsen

Jedním slovem super .... nemám slov :-)

10.08.2015

Čtení před spanímČtení před spanímIvanka Melounová

Pro začínající čtenáře opravdu super! Krátké, jednoduché, snadno pochopitelné příběhy. Já četla knížku dcerce před spaním a mne to k tomuto účelu moc nelíbila...ale nechci ji ošidit o nějakou tu hvězdičku, když je to pro ty začínající čtenáře určené :-)

20.07.2015

MefistoMefistoTess Gerritsen

Opět super knížka, možná (pro mne) některé pasáže zbytečně zdlouhavé (satanismus, různé symboly, apod.), ale prostě jsem je prolítla :-) Závěr naivně hororový, trochu se dal předpokládat, ale proč né :-)

20.07.2015

Pohřbený zaživaPohřbený zaživaRichard Marsh

Super knížka ... bála jsem se, že celá knížka bude "o ničem", ale mýlila jsem se, je naprosto skvěle napsaná.

07.07.2015

Ovečka KudrlinkaOvečka KudrlinkaEva Bešťáková

Příliš mne tedy nezaujala ... nehledě na to, že ta velká písmena se dost špatně četla.

07.07.2015

UčedníkUčedníkTess Gerritsen

Knížka super ... jen mi chyběl první díl (Chirurg), který jsem nečetla a Učední celkem navazuje. Vadilo mi to, ale má chyba, hvězdičku za to rozhodně neubírám :-)

25.06.2015

Medvídkovy příběhyMedvídkovy příběhyMaureen Spurgeon

Krásné příběhy, krásné ilustrace. Prostě knížka za 5 hvězdiček :-) Jen je škoda, že příběhy tam jsou jen 4

17.06.2015

Pohádky pod polštářPohádky pod polštářZuzana Pospíšilová

Příběhy mě příliš nenadchly, ale co těm dětem má člověk furt číst... :-D Rozhodně mi teda vyhovovala délka příběhů :-)

17.06.2015

Tá druháTá druháTáňa Keleová-Vasilková

Ze začátku mě kniha vůbec nebavila ... ale jen co jsem se trochu dostala do děje, dalo se to :-) Ještě rozhodně zkusím nějakou knihu od této autorky.

10.05.2015

Pohádky o zvířátkáchPohádky o zvířátkáchNicola Baxter

Příliš mne teda nenadchly, takové o ničem :-)

29.04.2015

Dva nerozluční kamarádi Žaloudek a KaštánekDva nerozluční kamarádi Žaloudek a KaštánekEmma Hůlová

Zatím nejhezčí příběhy, které jsem malé četla :-) ... opravdu hezké :-)

08.04.2015

SuvenýrSuvenýrTess Gerritsen

Začátek mě maličko nebavil, ale pak Tess nezklamala :-) Mínus jedna hvězdička za ten začátek :-)

14.03.2015

UspávankyUspávankyVáclav Bárta

Klasické pohádky převyprávěné trochu jinak ... mě osobně to moc nenadchlo. Písničky hodnotit nemohu, měla jsem půjčeno z knihovny bez CD.

03.03.2015

Léto na druhý pokusLéto na druhý pokusMorgan Matson

Člověk ten konec celou dobu taknějak čeká ... když příjde, tak stejně brečí jak želva :-D Docela fajn knížka s jednoduchým příběhem a koncem k zamyšlení. Něco ve mě zanechala :-)

16.02.2015

Zahrada kostíZahrada kostíTess Gerritsen

Jedním slovem SUPER :-) Hrozně moc mě zaujal příběh z historie ... současnost byla opravdu pouze okrajovou záležitostí :-) Příběh mě nakonec donutil na internetu zapátrat i po skutečné postavě, a to o dr. O.W.Holmesovi :-)

21.01.2015