miša63 miša63 komentáře u knih

Trapný konec rytíře Bartoloměje Trapný konec rytíře Bartoloměje Václav Erben

Celkem zajímavý historický příběh, jen kdyby nebyl tak obšírný popis nezajímavých podrobností.

17.08.2019 1 z 5

Krkonošské poudačky Krkonošské poudačky František Janalík

Je to sbírka povídek, pověstí a dalšího pěkného čtení mnoha spisovatelů. Oddychové čtení

24.07.2019 4 z 5

Šťastná kniha Šťastná kniha Barbora Šťastná

Očekávala jsem něco jiného, dočetla jsem jen kvůli Čtenářské výzvě.

22.06.2019 1 z 5

Poupata odkvétají v máji Poupata odkvétají v máji Herbert Ernest Bates

Odpočinkové čtení a životě rodiny Larkinových, která si žije svým spokojeným životem na venkově.

14.06.2019 3 z 5

Sestra Sestra Louise Jensen

Napínavé čtení od začátku do konce, i když si myslíte, že jste záhadu rozluštili, budete překvapeni rozuzlením.

08.06.2019 5 z 5

Modřiny Modřiny Michal Kliment

Zajímavé porovnání vyšetřovacích postupů v minulosti a současnosti, chvíli trvá než se člověk zorientuje v ději, pozvolné vyšetřování, rychlé vyřešení a ukončení.

27.05.2019 2 z 5

Kacířka Kacířka Lucie Šitinová

Pěkné čtení, zajímavý i když smutný příběh.

22.05.2019 4 z 5

Duch znojemských katakomb Duch znojemských katakomb Vlastimil Vondruška

Knihy Vlastimila Vondrušky si vždy přečtu s chutí a nikdy nejsem zklamaná.

14.05.2019 5 z 5

Divadelní hra, která je předlohou k filmovému zpracování. Určitě bude stát za to shlédnout i film.

21.04.2019 2 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Pohodové čtení o nalézání vztahů, které se přerušily a o porozumění mezi otcem a dětmi

16.04.2019 5 z 5

Amsterdam Amsterdam Ian McEwan

Zajímavé čtení, s nečekaným zvratem.

27.03.2019 3 z 5

Příliš hlučná samota Příliš hlučná samota Bohumil Hrabal

Nečetlo se mi to moc dobře, není to můj šálek čaje.

17.03.2019 1 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

Kniha se pěkně četla, i když detektivka, bylo to pohodové čtení.

12.03.2019 4 z 5

Je to první kniha, kterou jsem četla od tohoto autora. Zajímavé čtení, i když to úplně není můj šálek čaje. Přečetla jsem si ji se zájmem.

26.02.2019 2 z 5

Připravte operační sál Připravte operační sál Zdena Frýbová

Kniha se dobře četla, napínavý děj. Určitě to nebude poslední kniha od této autorky, kterou si přečtu.

18.02.2019 4 z 5

Italské prázdniny Italské prázdniny Jan Werich

Kniha se pěkně čte, příjemné povídání s pěknou češtinou. Člověk si umí představit, jak to Werich vypráví.

06.02.2019 3 z 5

Poslední den odsouzence / Le dernier jour d'un condamné Poslední den odsouzence / Le dernier jour d'un condamné Victor Hugo

Kniha o posledních hodinách před popravou, znovu bych číst nemusela.

30.01.2019 2 z 5

Muž v hnědém obleku Muž v hnědém obleku Agatha Christie

Napínavé čtení, autorka nezklamala.

23.01.2019 5 z 5