Mirime13 Mirime13 komentáře u knih

Dýchání pod vodou Dýchání pod vodou Alex Flinn

Od této knihy jsem očekávala dost a dost jsem i dostala. Někdy jsem měla chuť profackovat Nicka, někdy Caitlin. Alex Flinn má neobyčejný styl psaní a knížku jsem nemohla odložit a přestat číst. Doporučuji!

23.03.2016 4 z 5

Odpusť mi. Megan Odpusť mi. Megan Abbie Rushton

Nevím, knížka mě nijak zvlášť neoslovila, ale to vynahrazuje obálka :D.

23.03.2016 3 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Neuvěřitelná knížka, která mě donutila přemýšlet nad světem a nad tím jaké mám štěstí, že mohu chodit ven a nebýt zavřená mezi čtyřmi stěnami mého pokoje. Paradox je, že přesně to jsem dělala a uvědomila jsem si to až teď. Co bych dělala kdybych byla na místě Maddy? Nevím a ani vědět nechci, jsem ráda, že to tak není. Tuhle knížky by si měli přečíst všichni kdo sedí neustále na počítači, otevře se jim svět. Berte v potaz, že jsem ji právě dočetla a jsem hroznej snílek :).

17.03.2016 5 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Jedna z knih, které se vryjí do paměti a nehodlají vás pustit po několik týdnů i měsíců. Rozhodně doporučuji, jen si k sobě vemte balíček kapesníků.

12.03.2016 5 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Na knížku jsem slyšela mnoho chvály a tak jsem si ji taky chtěla přečíst. A dobře jsem udělala. Je napsaná naprosto jiným stylem než jaký jsem čekala a je úchvatný. Hrozně se mi líbilo, že příběh je opravdu takový jaký by se mohl stát ve skutečnosti.

16.02.2016 4 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Nevím Adamův pohled se mi líbil mnohem víc než Miin. Knížka se mi četla jedním dechem, takže když jsem ji dočetla ještě dlouho jsem jen tak koukala dál na stránku a čekala pokračování.

16.02.2016 4 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Jedním slovem DOKONALÉ.

16.02.2016 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Kniha měla velice zajímavé téma, byla čtivá a moc se mi líbila.

17.01.2016 3 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Kniha byla velmi zajímavá. Ani nevím kam se ty stránky poděli. Pořád jsem jenom otáčela a otáčela. Už se moc těším na další díly

24.10.2015 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Co říct? Tahle kniha je, byla a bude dokonalá

24.09.2015 5 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Páni snad nexistuje jiná kniha, kterou bych milovala a zároveň nenáviděla víc. Nevím co víc o téhle knize říct. Snad jenom, že se mi už hodně dlouho nestalo, abych knihu přečetla za dva dny. Myslím, že bych ji přečetla i dřív nebýt spánku :D.

30.07.2015 5 z 5

Bílý tesák Bílý tesák Jack London

Úžasný příběh, který by si měl přečíst každý. Žádné filmové zpracování nedosáhne na kvalitu knihy. Od téhle knihy jsem se nedokázala odtrhnout a četla ji klidně až pozdě do noci. Tohle je přesně kniha mého srdce. Miluji vlky a miluji tuhle knihu.

08.07.2015 5 z 5

Hra na smrt Hra na smrt David Almond

Skvělý příběh. Čtu ho už po několikáté a stále mě dohání k slzám.

21.06.2015