minimonisek minimonisek komentáře u knih

Ďábel a jiné povídky Ďábel a jiné povídky Guy de Maupassant

Skvělá knížka. Od tohoto autora jsem četla poprvé a jsem ráda, že jsem sáhla po těchto povídkách. Bavilo mě to.

11.01.2016 4 z 5

Příšerné příběhy vánoční Příšerné příběhy vánoční Chris Priestley

Skvělá kniha hororových příběhů, rozhodně si přečtu i další knihy od tohoto autora. Kniha je skvělá oddechovka.

29.12.2015 5 z 5

Zrození temnoty Zrození temnoty Alexandra Ivy

Trochu mi vadilo, že v knize není moc napětí, spíše se vše odehrávalo jen kolem přitažlivosti mezi dvěma hlavními hrdiny. Jako oddechovka dobré.

22.12.2015 3 z 5

Predátoři Predátoři Miroslav Žamboch

Velmi zajímavá kniha, ač knihy o dinosaurech moc nečtu, tahle mě opravdu bavila. Navíc má parádní konec. Těším se na pokračování.

22.12.2015 4 z 5

Manžel Manžel Dean Koontz

Zajímavá kniha s napínavým dějem. Rozhodně stojí za zamyšlení, co by člověk dělal nebo by byl schopný udělat, kdyby mu unesli člověka, na kterém mu nejvíce záleží. Akorát ten konec mi přišel trochu méně propracovaný.

03.11.2015 4 z 5

Mlčení noci 2 Mlčení noci 2 Robert Lawrence Stine

První díl byl trochu lepší, ale i tak příjemné počtení.

25.10.2015 3 z 5

Tygří doupě + Ostrov lebek Tygří doupě + Ostrov lebek Steve Barlow

Další z povedených knih, kde si příběh utváří čtenář sám. Oba příběhy byly napínavé. Moc mě to bavilo.

25.10.2015 4 z 5

Černá křídla Cthulhu Černá křídla Cthulhu * antologie

Z knihy mě nejvíce zaujaly poslední povídky. Některé povídky byly horší jiné zase lepší, tak už to v antologiích bývá. Mám radši čtivější styl knih a některé povídky se mi zdály zbytečně dlouhé a kostrbaté. U jiných byl naopak zajímavý námět a konec - Tunely, Záhadná záležitost, Záměna a Korespondence Camerona Thaddea Nashe. Navíc chválím pěkný přebal.

21.10.2015 3 z 5

Kniha upírů Kniha upírů Eduard Martin (p)

Kniha mi místami připomíná Drákulu, nicméně četla se dobře, škoda jen, že ten konec byl takový mlhavý. Navíc se mi líbí doplnění knihy seznamem monster a návodem na ochranu proti upírům.

02.09.2015 3 z 5

Hroby bezejmenných Hroby bezejmenných A. F. Morland

Kniha se četla dobře. Je to kniha ke zpříjemnění dne s hororovými prvky. Děj je víceméně předvídatelný, ale i tak mě to bavilo.

23.08.2015 3 z 5

Objetí Objetí Jessica Shirvington

Kniha se mi moc líbila, děj mi příjde zajímavý a těším se na další.

23.08.2015 4 z 5

Sedm strašidelných příběhů Sedm strašidelných příběhů Brian Jacques

Tak na tuhle knihu jsem narazila náhodou v jednom výprodeji a mile mě překvapila, příběhy jsou zajímavé. Nejvíc se mi líbil první příběh, ale všechny mají něco do sebe.

22.07.2015 4 z 5

Pod maskou nevinnosti Pod maskou nevinnosti Nicholas Adams (p)

Jedna z nejlepších knich ze Stop hrůz. Má zajímavou zápletku, dobře se čte a nakonec tedy až na pár obětí skončí dobře. Čtu ji už poněkolikáté a stále mě baví.

14.07.2015 4 z 5

Zločin na sněhu Zločin na sněhu Carolyn Keene

Knížka je určena pro náctileté čtenáře, ale i tak se mi líbila. Je to taková oddechovka s kriminální zápletkou. Čtu ji již po několikáté.

28.06.2015 3 z 5

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Madeleine Wickham

Skvělá kniha, moc mě bavila. Určitě se k ní v budoucnu znovu vrátím. Těším se na další díly.

28.06.2015 5 z 5

Záblesk Záblesk Dean Koontz

Knížka se mi líbila, námět je zajímavý. Líbí se mi přechod z dospívání hlavní hrdinky k cestování v čase. Je to nenásilné a člověk se touží neustále dozvědět, co bude dál. Autor měl skvělý nápad.

23.06.2015 3 z 5

Nepřítel v mé mysli Nepřítel v mé mysli Jill Hathaway

Kniha mě bavila stejně jako první díl. Připomíná mi trochu sérii Stopy hrůzy. Příjemné počtení.

01.06.2015 4 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Kniha se mi moc líbila, námět byl dobře zpracovaný a jde zase o něco jiného, než jsem dosud četla. Druhý díl si rozhodně přečtu.

24.05.2015 4 z 5

Zlověstná mračna nad Dark Hillem Zlověstná mračna nad Dark Hillem Mareike Berger (p)

Příjemná oddychovka, jen mi chvílemi vadilo, jak hlavní hrdinka pořád omdlévala. Jinak příjemné počtení.

09.05.2015 3 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Knihu jsem dostala jako dárek, viděla jsem i film a ten se mi líbil víc. V knize mě chybí napětí mezi Clary a Jacem. Celý děj mi příjde v jedné rovině, žádné moc velké výkyvy, což je škoda.

04.05.2015 3 z 5