MinaHawke MinaHawke komentáře u knih

Nerozvážný čin lady Galatey Nerozvážný čin lady Galatey Barbara Cartland

Lady Galatea je provdaná za starého muže, který je od svatby v kómatu, takže hledá zábavu v pochybné společnosti. V těchto nerozvážnostech ji podporuje hrabě Sheringham a také ji do nich zatahuje. Galateu už tahle zábava přestává bavit a také už ji unavuje hrabě Sheringham, který ji stále pronásleduje. Ale když ji přepadne tajemný lupič vše se náhle změní.
Příběh se mi líbil, byla to trochu změna od knih Barbary Cartlandové.

16.08.2016 5 z 5

Zlaté iluze Zlaté iluze Barbara Cartland

Linetta je velmi nezkažená dívka neznalá světa a tak, když se ocitne v Paříži, je zcela ztracena. Naštěstí se v pravou chvíli objeví markýz z Darlestonu, aby ji ochránil. Jak to s nimi dopadne?
Příběh se mi moc líbil, je to taková ta pravá romantika, kterou mám ráda.

14.08.2016 5 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

To je přesně ta kniha, kterou stačí přečíst jednou. Neříkám, že je to brak, ale už se k ní nevrátím.

11.08.2016 3 z 5

Obavy srdce Obavy srdce Barbara Cartland

Příběh se mi líbil, nechybělo napětí, intriky, násilí, ale ani láska. Arabella uteče z domova před svým despotickým nevlastním otcem na sídlo markýze Meridaleho. V zámku panuje napětí, lidé mají strach z banditů, markýz nic netuší, nikdo mu nic neřekne. Ale nakonec se vše vyřeší.
Jen mi bylo líto Beulah.

11.08.2016 5 z 5

Maminka Maminka Jaroslav Seifert

Nádhera!

05.08.2016 5 z 5

Unesené snoubenky Unesené snoubenky Jill Barnett

Knížka se mi líbila, z obou párů jsem měla raději Caluma s Amy a vážně by nevadilo příběh ještě trochu rozvést.

31.07.2016 4 z 5

Bohatá nevěsta Bohatá nevěsta Barbara Cartland

Moc se mi líbilo, že jsou v knize napsané myšlenky, nejen hlavní hrdinky, ale i ostatních. Konec byl skvělý, vůbec ne useknutý jako u některých knih Barbary Cartland.

24.07.2016 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Musím souhlasit s Rachel, knížka i seriál jsou téměř stejné, ale přesto seriál se mi líbil víc.

21.07.2016 3 z 5

Co slovo, to lež Co slovo, to lež Bianca-Maria

Princezna Maxi nabídne své přítelkyni Denise, aby bydlela u ní doma, netuší však, že Denisa miluje jejího otce. Denisa podlehne své lásce a když zjistí, že její láska je opětovaná následuje svatba.
Nečekaně se objeví Denisin bývalý milenec a chce se oženit s princeznou Maxi kvůli penězům, to však nechce Denisa dovolit. Naštěstí se vrátí dlouholetý přítel Maxi baron Thorsten. Podaří se nakonec princeznu Maxi zachránit?

18.07.2016 3 z 5

Svatební cesta bez manžela Svatební cesta bez manžela Ute Von Arendt

Princezna Antonie a statkář Daniel se zasnoubí, znají se celý život, nikdo nepochybuje, že k sobě patří. Vše je v pořádku do té doby než přijede Danielův přítel Juan, který Antonii tak okouzlí, že zapomene na Daniela, ten však nic netuší. Dostane Antonie rozum a zjistí co je pro ni dobré?
Daniela mi bylo opravdu líto.

16.07.2016 4 z 5

Pomsta lorda Ravenscara Pomsta lorda Ravenscara Barbara Cartland

Příběh se mi líbil, jen ta svatba byla "trochu" bláznivě provedená :). Ale nakonec vše dobře dopadlo a tak to mám ráda.

15.07.2016 5 z 5

O ženách vím všechno / Pro lásku by vraždil každý O ženách vím všechno / Pro lásku by vraždil každý René Decastelo

O ŽENÁCH VÍM VŠECHNO vypráví příběh namachrovaného frajera Jakuba, který se mermomocí snaží dostat mezi hvězdy a také bude po zásluze potrestán. A o jeho bývalé přítelkyni Zuzaně, která si myslím neskončí tak špatně po boku přítele Viktora. Tahle knížka mi ani nevadila, dala se přečíst.
Zato PRO LÁSKU BY VRAŽDIL KAŽDÝ ta mě tedy totálně znechutila, nevím ale při četbě co všechno ten vyšinutý magor dělal se svými obětmi se mi vážně dělalo špatně.
Takovéhle typy knížek nečtu, ale když mi jí manžel koupil, tak jsem si jí prostě musela přečíst :)

25.06.2016 2 z 5

Panství Edenbrooke Panství Edenbrooke Julianne Donaldson

Nechápu proč má kniha tak nízké hodnocení, protože je nádherná! Úplně mě vzala za srdce. Jen bych jí nesrovnávala s díly Jane Austenové. Jinak si ráda přečtu další knihy od autorky.

22.06.2016 5 z 5

Vládce klanů Vládce klanů Christie Golden

Má nejoblíbenější kniha ze světa WarCraftu. Miluju příběh o Thrallovi.

10.06.2016 5 z 5

Elegie ze záhrobí Elegie ze záhrobí Viola Larsen

Velmi mě bavila, nechybělo napětí ani romantika. Lila byla sympatická a lord Percy také. A chmurný duch Excelence von Litzenberga tam prostě patřil, bez něho by to nebylo ono a hlavně by to bez něho nešlo.

08.06.2016 5 z 5

Bílá paní ze zámku Morath Bílá paní ze zámku Morath Marianne Schwarz

Hlavní postava Lothar Helmers a jeho přítel, budoucí zámecký pán Rüdiger z Morathu přijíždí na zámek. První noc se mu zjeví přízrak mladé dívky, do které se zamiluje, že zruší i své zasnoubení a změní svůj životní styl.

06.06.2016 4 z 5

Kletba klanu McCraigů Kletba klanu McCraigů Barbara Cartland

Tara, dívka, která nezná nic jiného než zdi sirotčince a starosti a práci kolem dětí, má nejednou odjet do Skotska, protože si to vyžádal vévoda z Arkcraigu. Než se naděje je za vévodu provdána, ale to je jen začátek jejího nového života.
Tara se mi moc líbila, je citlivá, milá, ráda by každému pomohla. Zato vévoda se mi ze začátku moc nelíbil, byl takový nepříjemný, ale naštěstí to byla jen jeho maska.
Musím souhlasit s modrankou, nejvíc se mi u Barbary Cartlandové líbí, že uměla napsat knihu i bez erotických scén, bez kterých si dnešní knihy ani nelze představit a to mě mrzí :(

05.06.2016 5 z 5

Stůj při mně, lásko Stůj při mně, lásko Barbara Cartland

Hrabě z Wynstocku se chce vrátit na své panství, utíká před nechtěnou milenkou. Netuší však co se na jeho panství děje. Naštěstí ho varuje Vanda, která se poté ocitne v nebezpečí. Dokáže ji hrabě včas zachránit?

01.06.2016 5 z 5

Sherlock Sherlock Guy Adams

Kdo má rád seriál Sherlock, tak se mu bude líbit i kniha.

26.05.2016 5 z 5

Dotek hrůzy Dotek hrůzy Alexander Ghost

Novinář Dave Mitchell se rozhodne najít svého zmizelého kolegu Marka Dunlapa, na pomoc si vezme Barbaru Fultonovou. Celý případ je záhadný a co potom, když se objeví Modrý upír.
Kratší povídka s prvky hororu, takže nechybí napětí a také mnoho mrtvých.

25.05.2016 4 z 5