MinaHawke MinaHawke komentáře u knih

Úžasný pan Darcy Úžasný pan Darcy Teri Wilson

Kniha se mi líbila, ale rozhodně ji nesrovnávám s Pýchou a předsudek, protože to by byla zcela prohrávající. Bylo zajímavé číst knihu z prostředí psích soutěží a pokud hledáte odpočinkovou knihu, tak ji zkuste, protože já se při ní odreagovala.

30.08.2020 4 z 5

Paprsek slunce Paprsek slunce Barbara Cartland

Mladý vikomt Frome se zamiloval a je odhodlaný si svou lásku vzít. Jen musí získat svolení od svého strýce vévody z Alvestrode. Vévoda nehodlá povolení udělit dokud dívku nepozná. Tak jsou pozváni do domu sira Jarvise. Vévodu stále neopouští pocit, že něco není v pořádku.
Romantický příběh protknutý napětím.

24.04.2020 5 z 5

Velká hra Velká hra Steven Moffat

Opět skvělá kresba a také velmi dobré připomenutí seriálu.

13.04.2020 5 z 5

Sunstone 3 Sunstone 3 Stjepan Šejić

Takže je zde epické finále, zakončení příběhu s Lisou a Ally. Přiznám se, že než se přede mě dostal první díl, tak jsem o komiksu nevěděla. Manžel ten si komiks četl už na internetu, já ne. Musím říct, že celý příběh se mi líbil.
A teď už se těším na to, jestli vyjde komiks s Alanem a Anne.

30.03.2020 4 z 5

Famfrpál v průběhu věků Famfrpál v průběhu věků Kennilworthy Whisp (p)

Harryho Pottera mám ráda, ale přiznám se, že famfrpál mi až tak moc neříká. Ale bylo zajímavé si knihu přečíst.

07.12.2019 4 z 5

Pohádky Pohádky Karel Jaromír Erben

Krásné pohádky, které jsou doplněné moc hezkými obrázky.

12.04.2019 5 z 5

Sunstone 1 Sunstone 1 Stjepan Šejić

K tomuto komiksu mě navedl můj manžel a musím říct, že se mi líbil. Líbila se mi kresba i příběh.

21.02.2019 4 z 5

Pí a jeho život Pí a jeho život Yann Martel

Moc hezký příběh, nejdříve smutný při ztroskotání, potom akční, když hrdina bojuje o život. Líbila se mi zvířata a i kniha celkově.

22.01.2019 5 z 5

Malé ženy Malé ženy Louisa May Alcott

Moc milý příběh čtyř sester a jejich příhod, které jsou někdy veselé, jindy zas ne. Ale celkově se mi kniha líbila.

06.07.2018 5 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Moc hezký příběh, ve kterém to hlavní hrdinka nemá vůbec jednoduché, právě naopak. Ale i přes mnoho překážek kniha dopadne tak jak má.

07.04.2018 5 z 5

Panství Edenbrooke Panství Edenbrooke Julianne Donaldson

Nechápu proč má kniha tak nízké hodnocení, protože je nádherná! Úplně mě vzala za srdce. Jen bych jí nesrovnávala s díly Jane Austenové. Jinak si ráda přečtu další knihy od autorky.

22.06.2016 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Velmi silný příběh.

06.02.2016 5 z 5

Princezna pomsty Princezna pomsty Shannon Drake (p)

Musím souhlasit s Aracely. I na můj vkus byla kniha docela drsná, nevím jestli by se mi líbilo, kdyby se mnou takhle zacházel můj manžel(i kdyby to byl drsný Viking).

24.09.2015 2 z 5

Pohádky z remízku Pohádky z remízku Růžena Vitáková

Nám se pohádky moc líbily, četli jsme s manželem synovi před spaním.

31.01.2023 5 z 5

Warcraft: Legendy 2 Warcraft: Legendy 2 Richard A. Knaak

Nejvíc se mi líbil příběh Rodinné hodnoty a v pokračování ságy Strach se mi líbilo, že byl Thrall. Ostatní dva příběhy také nebyly špatné. Komiks jako celek se mi líbil. Už se těším na pokračování.

01.11.2022 4 z 5

Nářek čarodějnice Nářek čarodějnice Bartosz Sztybor

Konečně jsem se dočkala dalšího komiksu Zaklínače. A za mě super, jenom tedy kresba mě zas až tak nezaujala, ale příběh skvělý.

02.06.2022 4 z 5

Podívej! Co je to? Život na statku Podívej! Co je to? Život na statku kolektiv autorů

Synovi se knížka moc líbí. Pořád mi jí podává a chce si jí prohlížet.

31.03.2022 5 z 5

Manžel neznámý Manžel neznámý Helen Bianchin

Romantika na jedno dopoledne.

18.12.2021 4 z 5

První noc bez lásky První noc bez lásky Petra Nachtmanová

Kniha nebyla špatná a i po všelijakých útrapách, tak nakonec přece dobře dopadla.

10.11.2021 3 z 5

Blednoucí vzpomínky Blednoucí vzpomínky Bartosz Sztybor

Po dlouhém čekání na další komiks Zaklínače jsme se konečně dočkali. Ale nejhorší je, že jsem ho přečetla za chvíli a co teď? Opět čekání :(

02.09.2021