milacicka milacicka komentáře u knih

Coco Coco Walt Disney

Viděla jsem to v televizi a můžu říct že i slza ukápla.

23.04.2022

Pekárna s vůní skořice Pekárna s vůní skořice Ruth Kvarnström-Jones

Příběh je to krásný jen mě mrzí že jsem se nedozvěděla co se stalo s Gustava první manželkou. Pokud mohu hodnotit linii příběhu tak ta ze současnosti se mi líbila o trochu více.

20.03.2021 4 z 5

Po stopách českých filmů a pohádek Po stopách českých filmů a pohádek Radek Laudin

První republika se natáčela v Kutné Hoře.

01.03.2021

Zakázané kouzlo Zakázané kouzlo Jo Beverley

V sérii Rebelové jsem došla až sem a může říct že 3.díl se mi zatím líbil úplně nejvíc. :)

22.08.2019

Princezna z farmy Princezna z farmy Ruth Jean Dale

Přečteno za jedno odpoledne. :-)

03.06.2019

Žij, dokud to jde Žij, dokud to jde Camille Pagán

Kniha pěkná ale co ty sprosté slova? Líná prdel snad ještě ale co ten ,,pi.us" To snad ani nemuselo být ne? Dokonce jsem si poplakala. :)

22.05.2019 4 z 5

Seriál Gilmorova děvčata miluji. Její první kniha se mi líbila ale tato kniha teda pro mě byla velká ztráta času. :-(

20.03.2018 1 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Přečteno za 2 dny.
Určitě doporučuji.
Neuvěřitelný doják. :'(

29.01.2017 5 z 5

Dash & Lily: Kniha přání Dash & Lily: Kniha přání Rachel Cohn

Sice to nebylo takové jake jsem očekávala ale uplne nejhorší to také nebylo :D

23.04.2016

Městečko Virgin River Městečko Virgin River Robyn Carr

Přečteno za jeden den. To snad mluvi za vše :D

07.04.2016 5 z 5

Dva krůčky po mokrém písku Dva krůčky po mokrém písku Anne-Dauphine Julliand

Velice dojemný příběh. Meli by ho čist ženy co ještě nemají deti. Protoze pro ty co uz deti maji je to neuvěřitelný. Ani si to člověk nedokáže představit jake to pro toho rodice musi byt utrpení. :(

17.12.2015 5 z 5

Jednoho dne, možná... Jednoho dne, možná... Lauren Graham

Kniha velice zajimava. Nic složitého ale co ten konec? PÍP? To si dělají legraci? :)

25.11.2015 4 z 5

Každý den, každou hodinu Každý den, každou hodinu Nataša Dragnić

Příběh příjemný jen mi vadilo že se tam hodně scén opakovalo a tudíž jsem se občas ztratila v čase :D

10.11.2015 3 z 5

Sestrám by se milenci krást neměli Sestrám by se milenci krást neměli Sophie Ranald

Přečteno za 3 dny. To už se mi opravdu dlouho nestalo.. Moc krásný příběh. :D

13.10.2015 5 z 5

Setkání o Vánocích Setkání o Vánocích Abby Clements

Trošku mi to připomíná film s Cameron Diaz, Kate Winslet, Jude Law : PRÁZDNINY..
Film mám moc ráda.. Kniha mě moc nezaujala.. :(

03.10.2015

Nezvaný host Nezvaný host Madeleine Wickham

Když člověk nic neočekává tak aspoň není zklamaný :D

21.09.2015

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Tak myslím že dál už se opravdu neprokoušu.. Peru se s knihou už skoro měsíc a nejsem ještě ani v půlce.. :( Kniha není taková jak jsem si představovala.. Tak že pro mě veliké zklamání..

05.09.2015 2 z 5

Jsme přece sestry Jsme přece sestry Anne Gesthuysen

Veliké zklamání.. Neprokousala jsem se ani do pulky ! !

31.05.2015