Každý den, každou hodinu

Každý den, každou hodinu https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124450/bmid_kazdy-den-kazdou-hodinu-124450.jpg 3 22 5

Už je to šestnáct let, co se Dora a Luka viděli naposledy, přestože jako děti bývali nerozlučitelní: vyrůstali spolu v malém chorvatském rybářském městečku a na tajném místě skalnaté zátoky snívali společné sny - pak se však náhle Dora s rodiči musela přestěhovat do Francie a Luka zůstal sám. Teď jim je přes dvacet a nečekaně se setkají v Paříži. Je jasné, že k sobě stále patří. Život s nimi má ale jiné plány… Každý den, každou hodinu je strhující milostný příběh nevšední emocionální síly. Je nadčasový ve své víře v osudovou předurčenost obou hrdinů, a zároveň současný v tom, jak přesvědčivě dokáže zachytit nelehký vztah dvou lidí, jejich prohry i naděje.... celý text

EvikU.
04.07.2018 2 z 5

Kniha se mi líbila. Přišlo mi to jen trochu moc místama. Moc na sebe napojený. A moc nesmyslný. Myslím si, že by nebyl tak dlouho s nějakou ženou když by tak hluboce miloval jinou...

milacicka
10.11.2015 3 z 5

Příběh příjemný jen mi vadilo že se tam hodně scén opakovalo a tudíž jsem se občas ztratila v čase :D

DajaF
12.06.2013 2 z 5

Kniha patří do takového průměru, stylem mi to připomínalo knihy A. Gavalda. Hrdinové mi občas lezli na nervy, ale ten konec to trochu vylepšil.

kelano
18.09.2012 1 z 5

Mě teda vůbec nenadchla, připomínalo mi to jeden francouzský film. Taky tak s neúplným koncem, jen nebyli tak staří. Ještě že ji mám půjčenou z knihovny.

jasmína
19.07.2012 5 z 5

Tuto knihu jsem četla na doporučení kolegyně, a i když mě začátek trošku překvapil, na konci jsem slzela, a dlouho jsem nečetla tak krásnou knihu !! Tak zajímavě podaný příběh o lásce.

Autorovy knížky

Nataša Dragnić
chorvatská, 1965
2012  65%Každý den, každou hodinu

Kniha Každý den, každou hodinu je v