Nezvaný host

Fleur Daxenyová je půvabná, bezohledná žena s šatníkem plným elegantních černých oděvů od značkových výrobců a s poněkud neobvyklou zálibou: Pozorně sleduje úmrtní oznámení v The Times a účastní se pohřbů a pietních mší boháčů. Pří následné smuteční hostině se vydává za blízkou známou zesnulé či zesnulého a přitom se snaží okouzlit některého z majetných pozůstalých. Poté, co si získá bezmeznou důvěru dotyčného a současně s ní přístup k jeho kreditním kartám, vyinkasuje, co může, a beze stopy zmizí. Jednou z jejích obětí je i Richard Favour, nudný, nicméně pohádkově bohatý podnikatel, který se s Fleur seznámí při smuteční mši za svou manželku. Záhy se Fleur pohybuje v jeho přepychovém venkovském sídle v Surrey jako doma, šokuje jeho příbuzné a ztropí nejeden skandál v místním golfovém klubu. Postupně udělá dojem na celou jeho konzervativní a upjatou rodinu, mění její život a získává si přízeň jednotlivých členů. V Richardově společnosti však otálí nezvykle dlouho a posléze zjistí, že se do problémů jeho nejbližších zapletla až příliš. Při průzkumu Richardových osobních dokumentů a výpisů z účtů navíc k svému nemilému překvapení zjistí, že není jediná, kdo se ho chystá okrást......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/41829/nezvany-host-41829.jpg 3.340

Gatecrasher (2008)

Vydáno:, Noxi

milacicka
21.09.2015

Když člověk nic neočekává tak aspoň není zklamaný :D

Marceles
14.03.2015

Pohodová, oddychová knížka, krásně se čte,.Od autorky jsem četla i zábavnější knížky, ale ani tato mě rozhodně nezklamala !

KriKri
22.05.2014

Veliké zklamání. Žádný vtip, žádná ztřeštěná hlavní hrdinka, žádná větší akce. To prostě není Sophie Kinsella jak jí znám. Škoda.

Marčullkas
25.02.2014

Fleur je trošku zlatokopka a mrška, ale jako oddechová knížka Vás to neurazí.

vikaa
29.07.2013

Knížka mě bavila. Není to sice jedna z nejlepších autorčiných knih, ale pořád je ještě hodně dobrá.-)

Charmedka
29.01.2013

Knížky od Sophie mám ráda,ovšem ne ty,které jsou napsány pod jménem Madeleine Wickhamová,přesně jako je tahle pak ještě Koktejl pro tři. Chybí v nich humor jako v těch ostatních. Byla to nuda.

Firstovka
25.10.2012

Knížka se mi líbila, ikdyž jiné od Kinselly mám radši. Měla jsem trochu problém fandit hlavní hrdince....

danuska
22.06.2012

Oddychova kniha, dobre sa cita, ale je v nej plno chyb.

malen
09.10.2011

Tuto spisovatelku zatím neznám, ale docela mne to bavilo, tak si musím přečist i něco dalšího

-Lenicka-
15.07.2011

Čtivý příběh, u kterého je tak trochu jasné, jak dopadne =) Hodnotím 4-5, ale jelikož je S.Kinsella má nejoblíbenější spisovatelka, dávám 5, ale opravdu bych čekala více nějakého děje, apod.