Mikiem Mikiem komentáře u knih

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

dostala se ke mě a k ségře když sme byli malý asi od táty,a putovala dál k němu z rodiny,asi k neteřím,doporučené čtení pro všechny věkové kategorie:o)

Před láskou se neutíká Před láskou se neutíká Luděk Stínil

Byla to moje první kniha co jsem od Ludka přečetla a zaujala mě tak, že jsem začala číst další, a mám celou sbírku knih jeho už doma skoro přečtenou, takže doporučuji přečíst a číst jeho knihy dál, ráda se k nim někdy vrátím

16.06.2022 5 z 5

Jak to dělají skvělí rodiče - 75 tipů jak vychovat skvělé děti Jak to dělají skvělí rodiče - 75 tipů jak vychovat skvělé děti Erica Reischer

Dostala jsem od kamarádky a jsem nadšená

18.06.2022 5 z 5

Jak si nenechat ublížit Jak si nenechat ublížit Jane Goldman

Zajímavá kniha

29.01.2023 5 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Docela dobrý až na to že jsem nečekala dobrý konec což u thrillerů většinou nebývá

25.02.2024 5 z 5

Host Host Andreas Winkelmann

Kniha mi přišla zdlouhavá v objasnění vlastně kdo je vrah,tipovala jsem dva lidi nakonec jsem měla pravdu, až skoro ke konci se to dozvíme,kdo to chce přečíst za jeden den tak je dobrý,mě to trvalo týdny,ale dávám body nahoru, jako detektivka se mi líbila,akorát jak říkám je zdlouhavá

25.01.2024 5 z 5

Zničím tě a vezmu si, co je mé Zničím tě a vezmu si, co je mé Jane Lythell

Thriller se četl docela pomalu, protože z mého psychologického hlediska a úhlu pohledu byl moc složitý na čtení,ale jinak docela dobrý

11.01.2024 5 z 5

První láska: Sina a Dominik vyprávějí svůj příběh První láska: Sina a Dominik vyprávějí svůj příběh Katja Reider

Pěkný příběh

21.08.2022 5 z 5

Noc patří nám Noc patří nám Luděk Stínil

Kniha se mi líbila byla čtivá doslova a dopísmene, doporučuji všem přečíst

20 x Čtyřlístek 20 x Čtyřlístek Ljuba Štíplová

Nejlepší ze všech dob:o)

14.03.2012 5 z 5

Fimfárum Fimfárum Jan Werich

Dostali jsme to se ségrou od babčy jako děti jsme to milovali tu knihu,zas někdy přečtu znova:o)

Babička Babička Božena Němcová

Povinná četba ve škole,líbilo se nám To:o)

Dášeňka Dášeňka Karel Čapek

četla jsem ji taky jako malá holka asi 13 mi bylo,a měla jsem ji od babičky se knám se ségrou nějak dostala,a pěkná kniha,mohu doporučit dětem:o)

Duhová touha Duhová touha Luděk Stínil

Líbila se mi kniha byla z prostředí kdy jsem zavzpomínala na školu a zážitky z ní, doporučuji všem přečíst

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

četli jsme to ve škole,měli jsme to i u maturit snad jako otázku,pěkné,dávám plus:o)

10.02.2012

Rychlé šípy Rychlé šípy Jaroslav Foglar

Čtení ve školních lavicích povinně zajímavé i film pěkný doporučuju:o)

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Kniha se mi moc líbila těším se na druhý díl

30.04.2024 5 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Kate Eberlen

Knížka se mi moc líbila akorát tam na mě bylo moc zvratů a dějů,mohlo jich být klidně míň takové malodrama no,ale jinak dobrý dávám plus

26.03.2024 5 z 5

Trhni si! Trhni si! Andrea Kabeláčová

Docela jsem se bavila ale četla se zdlouhavě ta kniha a je spíš pro teenagerky a teenagery ale jinak dobrý nestěžuju si

05.02.2024 5 z 5

Tajnosti Tajnosti L. Marie Adeline (p)

Sladký románek na pokračování se mi moc líbil,sem zvědavá na druhý díl série,čekala jsem, že to dopadne ke konci jinak,ale to už tak většinou bývá,
a nemohlo by být pokračování druhé knihy,dávám palec nahoru

06.01.2024 5 z 5