Noc patří nám

Noc patří nám https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139979/noc-patri-nam-139979.jpg 4 14 4

Tři mladíci – Jakub, David a Vláďa – se jednoho nedělního rána probudí každý na zcela jiném místě. Mají totiž za sebou divokou noc, kterou částečně trávili společně. Teď se ale jen horko těžko rozpomínají, co všechno během ní zažili. Současně musí řešit i následky, což, jak se ukáže, nemusí být nijak lehká práce… Svižný děj, rychlé dialogy, napětí, časté dějově zvraty – to vše přináší nová knížka Luďka Stínila Noc patří nám. ... celý text

Mikiem
16.06.2022 5 z 5

Kniha se mi líbila byla čtivá doslova a dopísmene, doporučuji všem přečíst

Ann98
05.03.2018 5 z 5

Zajímavé, co všechno může přinést jedna divoká noc. Radši nemyslet. Mně se to líbilo. Autor má určitě lepší díla, ale ani toto není úplně marné. Kniha má poměrně svižný děj, nechybí ani napětí a momenty, které by nikdo nečekal. Za přečtení určitě stojí.

DK197
02.12.2014 2 z 5

Přestože má tady kniha ZATÍM celkem vysoké hodnocení, musím říct, že obsahově mě zase tolik neoslovila. A více méně se pro mě po pár stránkách stala předvídatelnou. I tak oceňuju styl, jakým autor knihu napsal. Spojování minulostí s přítomností byl fajn nápad. Nákupu v levných knihách nelituji, ačkoliv jsem si v jiných autorových knihách našla větší zalíbení.

proton
27.03.2013