Před láskou se neutíká

Před láskou se neutíká https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20901/pred-laskou-se-neutika-20901.jpg 4 15 5

Příběh určený dívkám se odehrává v průběhu jedné silvestrovské noci, kdy chce mladý muž požádat svou dívku přesně o půlnoci o ruku, netuší ale, jaké překážky bude muset překonat, aby svůj úmysl uskutečnil.

Mikiem
16.06.2022 5 z 5

Byla to moje první kniha co jsem od Ludka přečetla a zaujala mě tak, že jsem začala číst další, a mám celou sbírku knih jeho už doma skoro přečtenou, takže doporučuji přečíst a číst jeho knihy dál, ráda se k nim někdy vrátím

Zlatinka.Emilly
30.03.2022 4 z 5

Hledat prstýnek v závěji sněhu je jak hledat jehlu v kupce sena. To byl teda nápad, ve tmě jen s baterkou :) Ale Stínil si ví vždy rady, prstýnek se našel. Ale jo, líbilo se mi to. Oni jsou tyhle knížky pro náctileté a ti tak nad obsahem příběhu nehloubají, jako např já :)

Jeynna
08.03.2020 5 z 5

Krásná kniha,napsaná tak,že jeden je hned v ději s hrdiny knihy a emoce jen lítají.Autor mě opět velice překvapil a potěšil.

Ann98
01.02.2018 5 z 5

Velmi příjemná knížka, pohladila po duši. Musí být romantické, když chce mladý muž požádat svou dívku přesně o půlnoci o ruku, chtěla bych být v roli té dívky. Název knížky je naprosto výstižný a pravdivý. Musím říct, že kniha se povedla.

ANATS
14.09.2015 3 z 5

Velmi příjemné čtení. Žádné dlouhé popisování postav, knížka napsaná tak, že Vás zaujme od první stránky....a nepustí :-) Můžu jen doporučit.

Kniha Před láskou se neutíká je v