Michell23 Michell23 komentáře u knih

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Z celé série je to nejslabší díl, ale přesto se nemůžete odrhnout, prostě musíte vědět kam se to bude ubírat a jak to vlastně dopadne. A třetí díl rozhodně stojí za to, tento přelouskat.

10.06.2015 3 z 5

Dobrý člověk ještě žije Dobrý člověk ještě žije Romain Rolland

Stálo mě to hodně úsilí přečíst knihu dokonce. Ale za občasné vtipné pasáže 3 hvězdičky.

24.07.2014 3 z 5

Kladivo na čarodějnice Kladivo na čarodějnice Václav Kaplický

Ačkoli téma knihy není zrovna veselé, řekla bych že výpověď o událostech je až šokují, je to mistrně napsaný čtivý příběh, který vás zcela pohltí.

24.07.2014 5 z 5

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

Skvěle napsaný příběh. Autorka udržuje napětí až do úplného konce, mistrně proplétá několik časových rovin, atmosféra vás obklopuje a nutí vás neustále číst. Rozhodně doporučuji!

24.07.2014 5 z 5

Zajímavá kniha, která vás nutí k zamyšlení nad vlastním životem.

24.07.2014 4 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Opět autor nezklamal. Jeho styl vyprávění a příběhy mi vysloveně sedí.
Určitě doporučuji.

15.06.2014 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Tuto knihu jsem přečetla zhruba před rokem a doteď na ní nemůžu zapomenout, ona vás prostě nepustí. Krásný příběh o smutných věcech, o lásce a naději. Určitě se k ní nejednou ráda vrátím.

15.06.2014 5 z 5

Knihu jsem četla jako dítě a nyní jsem se k ní po letech vrátila. Nezklamala. Poutavě napsaný příběh o velkém dobrodružství malého "človíčka".

27.08.2013 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha která vás nepustí ani po přečtení. Nádherně napsaný příběh, který nutí k zamyšlení. Rozhodně si knihu přečtu víckrát než jednou.

27.08.2013 5 z 5

Šťastný princ a jiné příběhy Šťastný princ a jiné příběhy Oscar Wilde

Nejkrásnější pohádky, které jsem kdy četla.

27.08.2013 5 z 5