Michelinecka84 Michelinecka84 komentáře u knih

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Skvělá knížka. Jako vždy Robert Bryndza píše poutavě. Sotva jsem se začetla nemohla jsem přestat. Už se těším na další příběhy.

19.02.2020 5 z 5

Líbánky Líbánky Tina Seskis

Až na hlavní hrdinku, která mi vyloženě lezla na nervy svým věčným fňukáním a nespokojeností se vším se mi kniha vcelku líbila. Konec byl tedy nečekaný ale bavilo mě to.

19.02.2020 3 z 5

Paměť kostí Paměť kostí Diana Gabaldon

Chvíli mi trvalo se prokousat začátkem. Nejsem moc na ty válečné části knihy ale konec šel už přečíst rychle. Škoda jen, že ty nejdůležitější události byly shrnuty až na konci knihy v pár kapitolách. Celkově pěkné čtení ale předchozí díly se mi líbily víc.

06.01.2020 4 z 5

Ledový dech Ledový dech Diana Gabaldon

Úžasně chytlavé čtení. Super příběh. Jen teď to čekání do dalšího dílu. I když knížka má tolik stránek tak se četla sama.

21.06.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Zajímavé čtení. Z počátku jsem se moc neorientovala ve větším množstvím postav ale postupně se jejich osudy proplétaly a nakonec sem se začetla a knížku dočetla téměř jedním dechem.

08.02.2019 3 z 5

Hořící kříž 2 Hořící kříž 2 Diana Gabaldon

Už mě to tolik nebavilo jako první díly cizinky. Řekla bych, že tak do Bubnů podzimu to ještě jde ale tady už je moc jmen, často se opakující popis přírody, postav, zvířat apod. Pokud by to tam nebylo byla by kniha tak o polovinu kratší :) Musím říct, že jsem oba dva díly už spíše přelouskala abych to měla dočtené. Jen občas mě děj zaujal.

12.05.2017 3 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Čekala jsem větší zápletky a napětí. Od začátku bylo víceméně jasné kdo je padouch. Ale knížka se hezky četla. Za dva dny jsem jí měla přečtenou :)

03.02.2017 3 z 5

Bubny podzimu Bubny podzimu Diana Gabaldon

Až do poloviny knihy ubíhalo čtení celkem pomalu. Nějak se mi nedařilo začíst se. Ale téměř ke konci mě děj strhl a četlo se to samo. Jinak musím říct, že by vůbec nevadilo některé pasáže zcela vynechat. Jinak vcelku pěkné čtení :)

18.01.2017 3 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Moc pěkné oddechové čtení. Knížku jsem přelouskla za necelé dva dny. První díl jsem nečetla ale viděla jako film a tak knížka příjemně navazuje. Řekla bych, že je mnohem zajímavější než první díl.

16.01.2017 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Knihu jsem četla až po shlédnutí obou řad seriálu a musím říct, že v knize některé pasáže, které v seriálu jsou chybí. Většinou to bývá naopak a proto mě to překvapilo. Nicméně je kniha pěkná a člověk pochopí to co třeba v seriálu nezachytí. Za mě ale rozhodně seriál lepší :)

10.10.2016 4 z 5