michaela2523 michaela2523 komentáře u knih

Sex v Praze Sex v Praze Jana Collins

Neskutečná blbost. :D

08.01.2015 odpad!

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Perfektní kniha, o to víc mrazí z toho, že je podle skutečných událostí. Dle mého by měla být zařazena do škol jako povinná. Čtivá, skutečná, děsivá... Film je proti knize naprostá nula.

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Jedna z nejlepších knih co jsem četla. Pohltila, nezklamala.

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Musím říct, že ke knize jsem se uchýlila až po shlédnutí filmu. Film mě naprosto ohromil a byla jsem zvědavá, zda bude kniha také dobrá. Knížka se mi líbila, zajímavé téma, ač někdy nudné pasáže. Místy bych ocenila více detailů, nicméně je to jedna z mála knih z povinné četby, která mě bavila. Takže tři hvězdičky. :)

08.01.2015 3 z 5

Adamov pád Adamov pád Sandra Brown

Nebyla jsem schopná knihu dočíst. Naprosto mě nebavila....:(

08.01.2015 odpad!

Ze skořápky ven Ze skořápky ven Walentin Chorell

První kniha u které jsem zažila pocit, že se nedokážu odtrhnout. Několik dnů po přečtení jsem na ní musela myslet. Možná to bylo nízkým věkem ve kterém jsem knihu četla, ale pro mě to bude vždy ta nejlepší kniha. :) Ráda bych si ji ještě někdy přečetla.

08.01.2015 5 z 5

Desatero přikázání pro Veverku Desatero přikázání pro Veverku Ana M.

Moc se mi líbil otevřený přístup k erotice, který ve většině knih postrádám. Na knize bych neměnila nic. První stránky mě moc nebavily, ale po chvíli jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Místy byla kniha vzrušující, jindy dojemná. Mě se to líbilo :)

08.01.2015 4 z 5