Michaela1234 Michaela1234 komentáře u knih

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Ale jo, nebylo to špatně, jen na mě moc romantické a předvídatelné. Nejsem moc až na tak moc velkou romantiku, ale nebylo to tak hrozné. Přeci jen to je oddechové čtení ve kterém Vás nic nepřekvapí.

11.06.2022 2 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Mě se to i líbilo. Ale nejsem si jistá s tím proč je to tak dlouhé. Celá série. Sami rozchod a zase sblížení. Hodnotím celou sérii celkem kladně. Děj se mi líbil jen už jsem se musela nutit to dočíst. Ale zajímal mě konec. Na mě kdyby paní spisovatelka vynechala 100 stran nic by se nedělo v každém díle, některé části tam byli opravdu zbytečné.

10.06.2022 3 z 5

Před námi Před námi Anna Todd

Tenhle díl mi prostě přišel zbytečný. Už tak byla série dlouhá, myslím až moc.

10.06.2022 1 z 5

Návrat do minulosti Návrat do minulosti Tijan (p)

V tomhle díle už bylo i nějaké to napětí a líbila se mi o trochu víc než první díl. Hezké čtení.

10.06.2022 4 z 5

Vražedné pouto Vražedné pouto Tijan (p)

Mě se kniha líbila, ale porovnání s ostatními knihami na podobné téma to bylo celkem slabí. Ale dobrý děj, trocha zápletky. Ale předvídatelný konec.

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

Tenhle díl, už byla celkem nuda. Všechny díly byli podobné a už jsem fakt čekala co přijde. Mě se to prostě moc nelíbilo. Mám ráda krimi, ale tohle mě celkem zklamalo.

Komisař Komisař Paulina Świst

Oddechové čtení, ale nějak mě takhle série nepohltila. Nebylo to špatné, ale celkem se mi i nelíbilo, že každý díl je o jiných lidech. Alespoň že tam vždy byla nějaká zmíňka z předchozího dílu.

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Série knih mě nějak nepohltila. Nebylo to špatné, ale ani ne luxusní. Neutrální. Čekala jsem trochu víc. První díl se mi celkem i líbil ale ty další dva mě už moc nebavili.

10.06.2022 3 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Krásný příběh, děj mě vtáhl a četla jsem jedním dechem. Kniha se mi moc líbila.

Dalších 365 dní Dalších 365 dní Blanka Lipińska

Nejlepší série knih, kterou jsem četla. Úplně jsem tomu propadla a ano opravdu jsem takový konec nečekala a to na tom miluju nejvíc. Nepředvídatelné konce!

Ten den Ten den Blanka Lipińska

Tak jako předchozí díl tak i tenhle se mi moc líbil, nemohla jsem se odtrhnout a úplně jsem tomu propadla.

365 dní 365 dní Blanka Lipińska

Jedním slovem luxus. Od děje jsem se nemohla odtrhnout miluju mafii a lásku k tomu. Nepředvídatelné a co mě čekalo v dalších dílech mě fakt dostalo.
Nejlepší série knih. Film mě velice zklamal, ale kniha je naprosto boží a opravdu ji miluju!

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Neutrální kniha na oddechové čtení. Četlo se to samo. Příběh romantický, trochu předvídatelný, trocha zvratů. Ale něco mi v té knize chybělo. Možná více napětí,větší zápletky. Kniha má předvídatelný konec, což moc ráda nemám, když při pár stranách mi je jasné jak to skončí.

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Od této knihy jsem čekala prostě víc. Takové zklamání jsem snad nikdy nezažila. Kniha bez příběhu, romantiky, napětí. Vůbec nic jen sex, který nedává vůbec smysl na konci mě to už ani nepřekvapilo. Horší konec jsem snad ani nečekala. Stále jsem čekala na něco co bude dávat smysl a místo toho to byl pro mě opravdu odpad. Kniha u které jsem s hodně rozmyšlela zda ji dočtu, dočetla, ale tahle kniha mi nic nedala. I porno má větší příběh než takhle kniha. Přečetla jsem hodně knih, ale tohle je snad ta nejhorší co jsem kdy četla, trochu mi to mrzí.

10.06.2022 odpad!