MayaTom MayaTom komentáře u knih

Světlo v okně Světlo v okně Marion Kummerow

Kniha mile překvapila. Nenabízí hluboký příběh válkou soužených lidí. Vývoj děje byl nečekaný, nechyběla ani akce. Zase trochu jiné pojetí knihy s válečnou tématikou.

09.11.2023 3 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Ze všech knih od autorky mi přijde Hotýlek nejslabší. Kniha není špatná, ale celkově na kvalitě ubírá přílišné překombinování postav. Nemohu se ubránit srovnání s ostatními tituly autorky, a proto hodnotím třemi hvězdami.

03.01.2021 3 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Knihou jsem byla mile překvapena. Už v předešlých komentářích je psáno, že děj není tak úplně předvídatelný jako obvykle u romancí a to ráda potvrzuji.

02.08.2019

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Je to šílený pocit prožít celý život za 300 stran.

16.07.2019

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Tak to bylo tedy něco. Připadá mi, jako kdybych měla jedinečnou možnost žít chvíli životem lidí za 2. světové. Tohle není můj obvyklý žánr, ale už teď vím, že tuhle knihu jsem nečetla jen jednou.

14.08.2018

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Tato kniha mě rozhodně nezklamala. Zdánlivě obyčejné životy čtyřech kamarádu mi přinesly neobyčejnou zábavu. Kdo si libuje v typickém českém tragikomedickém stylu, tak je tato kniha jasnou volbou.

10.08.2017 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Prostě úžasná.

02.08.2017 5 z 5

Reset Reset Amy Tintera

Velmi čtivá kniha. Od začátku mě pohltila. Jediné co mě zklamalo byl konec. V jedné kapitole byl děj, který by vystačil na třetinu kniky. Navzdory tomu hodnotím kladně.

02.06.2017 4 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

J. M. miluji. Její knihy jsou čtivé a velmi hluboke. Naneštěstí tato kniha mě z jejich děl zaujala nejméně. Děj byl velmi natáhlý a nevýrazný. Těch posledních dvacet stran napínavého děje nedokázaly vylepšit celkový pohled na knihu.

30.03.2017 2 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Tato kniha mě naprosto uchvátila. Nenašla jsem v ní jedinou nudnou pasáž. Obdivuji fantazii spisovatelky a originalitu příběhu. Už se těším na další díl.

19.01.2017 5 z 5