martunka martunka komentáře u knih

Svatost ve světě Svatost ve světě Jiří Bonaventura Štivar

Úžasné. Tohle je opravdu velká inspirace!

30.09.2022 5 z 5

Vyhnaní ze života - Tragický osud židovské rodiny v době nacismu Vyhnaní ze života - Tragický osud židovské rodiny v době nacismu Vladimír Kolár

Smutné čtení...

30.09.2022 5 z 5

Lexikon světla a tmy Lexikon světla a tmy Simon Stranger

Tak u téhle knihy bych vyzdvihla autorův jedinečný styl vyprávění a kapitoly pod písmeny abecedy. Tahle kniha má sílu předat něco z hrůzy za 2. světové války.

24.09.2022 5 z 5

Nejkrásnější texty Alžběty od Trojice Nejkrásnější texty Alžběty od Trojice Conrad de Meester

Super! Tahle kniha určitě stála za přečtení.

18.09.2022 5 z 5

Vybírám si všechno Vybírám si všechno Marie Dominique Molinié

Tahle kniha mně byla doporučena a jsem moc ráda, že jsem si ji koupila. Je to opravdu hluboké, krásné a náročné čtení...stojí to za to přečíst ještě několikrát!

15.09.2022 5 z 5

Otec Pio z Pietrelciny Otec Pio z Pietrelciny Attilio Negrisolo

Tahle kniha je dobrým nakouknutím do spirituality sv. otce Pia.

12.09.2022 4 z 5

Dvě moci zápasí o tvou duši Dvě moci zápasí o tvou duši Pavel Gabánek

Tohle asi není pro mě...

05.09.2022 3 z 5

Buď Kristovým Svědkem! Buď Kristovým Svědkem! Marián Kuffa

Parádní kniha...svěží, poučná a pohladí po duši.

29.08.2022 5 z 5

Mučen pro Krista Mučen pro Krista Richard Wurmbrand

Jsem ráda, že jsem si tuhle knihu přečetla...obohatila mě.

29.08.2022 4 z 5

Klaun v kukuřičném poli Klaun v kukuřičném poli Adam Cesare

Paráda. Tak tohle mě bavilo...

24.08.2022 5 z 5

Zázraky otce Pia Zázraky otce Pia Renzo Allegri

Úžasná kniha. Myslím, že tahle kniha je zatím ta nejlepší, kterou jsem o sv. otci Piovi četla.

23.08.2022 5 z 5

Simon Wiesenthal a jeho případy Simon Wiesenthal a jeho případy Alan Levy

Rozhodně je to poctivě napsaná kniha...jen jsem od ní čekala trochu něco jiného...
Dobře. O dopadení Eichmana tam je, o pátrání po Mengelem taky... ALE...proč je větší část knihy věnovaná politické situaci v Rakousku?? To pro mě, jako nezúčastněnou osobu moc zajímavé není. Uznávám, že by lidé s takovou minulostí neměli být ve vrcholné politice. Jen bych čekala, že v této knize najdu hlavně to, jak Wiesenthal pátral po různých zločincich z třetí říše...

19.08.2022 3 z 5

Provokující evangelia Provokující evangelia Alessandro Pronzato

Paráda. Tak tuhle knihu jsem si opravdu potřebovala přečíst! Díky autorovu originálnímu pohledu na evangelia jsem si uvědomila, že mám před sebou plno úkolů a hlavně - víru je potřeba žít - naplno.

16.08.2022 5 z 5

Zjevení Cthulhu Zjevení Cthulhu Howard Phillips Lovecraft

Nooo měla jsem větší očekávání...a ta se moc nenaplnila. Rozhodně jsou to dobré povídky, ale úplně mně nesedl vypravěčský styl autora.

08.08.2022 3 z 5

Ted Bundy, vrah po mém boku Ted Bundy, vrah po mém boku Ann Rule

Tak to bylo opravdu dost těžké čtení...dočíst tuhle knihu nebylo úplně snadné. Ale jsem ráda, že něco takového vyšlo. Myslím si,že se autorce opravdu podařilo nám tohoto člověka aspoň trochu přiblížit. Jen si myslím, že jako jeho kolegyně z krizové kliniky, ho nemohla znát tak moc dobře, jak sama tvrdí. Znám to z vlastní zkušenosti ....pracovala jsem v několika call centrech,kde jsme se také s kolegy navzájem svěřovali a rozhodně bych si netroufla tvrdit, že dokážu správně posoudit jejich osobnosti!
Jinak dobrá a dobře napsaná kniha.

30.07.2022 5 z 5

Zítra je bohužel taky den Zítra je bohužel taky den Tobi Katze

Prostě super. Tuhle nemoc znám z vlastní zkušenosti a musím říct, že mi tahle kniha fakt sedla.

25.07.2022 5 z 5

Duchovní cvičení se svatou Terezií z Lisieux Duchovní cvičení se svatou Terezií z Lisieux Louis Liagre

Dávám pět hvězdiček. Tahle kniha stojí za to.

25.07.2022 5 z 5

Radost z Boha Radost z Boha Marek Vácha

Tuhle knihu jsem dostala právě k biřmování. Jedním slovem - super. Takhle skvělou knihu už jsem dlouho nečetla.

24.07.2022 5 z 5

Sedm Kristových slov na kříži Sedm Kristových slov na kříži Charles Journet

Jsem opravdu ráda, že jsem si tuhle knihu koupila. Urcitese k ní ještě vrátím.

22.07.2022 5 z 5

Zvířata nejsou bez citu Zvířata nejsou bez citu Per Jensen

Jsem ráda, že jsem si tuhle knihu přečetla. Vždycky jsem věděla, že zvířata mají city, ale tahle kniha rozšířila moje vědomosti.

20.07.2022 5 z 5