Nejkrásnější texty Alžběty od Trojice

Nejkrásnější texty Alžběty od Trojice https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/316695/bmid_nejkrasnejsi-texty-alzbety-od-troji-LKX-316695.jpg 5 5 3

Nejkrásnější stránky z díla karmelitky Alžběty od Trojice (1880–1906) vybral P. Conrad de Meester, snad největší žijící znalec její spirituality. Hloubkou, radostností a prorockou inspirací si Alžběta v ničem nezadá se svou známější současnicí, svatou Terezií z Lisieux. Právem si získává stále větší okruh příznivců, a to daleko za hranicemi rodiny Karmelu. Kniha vychází v češtině u příležitosti jejího svatořečení (16. října 2016).... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Karmelitánské nakladatelství

Les plus belles pages d'Elisabeth de la Trinité , 2006

marierachel
18.09.2023 5 z 5

Tato kniha je skvělá. Nedokážu ale vystihnout žádným opisem to, jakým přesně způsobem. Asi nebude pro každého, ale svou "cílovou skupinu" myslím zasáhne do srdce. Jsem velmi vděčná za vydání těchto textů. Zdají se mi neokázalé, v určitém ohledu takové skromné, a zároveň nevýslovně krásné a hluboké.

martunka
18.09.2022 5 z 5

Super! Tahle kniha určitě stála za přečtení.

Elieneth
20.11.2017 5 z 5

Tato kniha přináší opravdu krásné texty od této výjimečné světice, která je i dnes pro svět (aspoň podle mého názoru) velmi aktuální a inspirativní.

Conrad de Meester
belgická, 1936