martinami martinami komentáře u knih

Očarovaná Očarovaná Hana Hindráková

Skvělá knížka přečtená jedním dechem, doufám, že autorka toho napíše víc a třeba navštívíme i další země

Láska Anny Frankové Láska Anny Frankové Sharon Dogar

Nikdy jsem nezkoušela číst knihu na toto téma.. Je první, ale natolik silnou, že mám těžký pocit na hrudi. Buďme rádi za to, v jaké době žijeme. Važme si, co máme. I když je část smyšlená, mě knížka naprosto dostala.

02.11.2017

Chcel som to skúsiť iba raz : Závislá duša - daň za drogy Chcel som to skúsiť iba raz : Závislá duša - daň za drogy Boris Kukis Kukaň

Co napsat. Tím, že je autor nemocný, dá se mu odpustit styl psaní. Některé věty a myšlenky jsou opravdu k zamyšlení. Važme si života a jak říká Boris, karma je karma. Vrátí nám dobré i zlé. Fandím mu, jak se z toho vyhrabal a napsal upřimnou zpověď svého života, ať byl jaký byl.

21.12.2016 5 z 5

Slib, že mě zabiješ : blogoromán Slib, že mě zabiješ : blogoromán Martin Fendrych

Nevím co bylo vymyšlené a co skutečné, ale nakonec kniha zaujala

21.12.2016 3 z 5

Alice v říši divů (a taky před zrcadlem) Alice v říši divů (a taky před zrcadlem) Sarai Walker

Svým způsobem zajímavá kniha, ukázala mi, že i přes nedostatky jsem jedinečná a že své nedostatky řeším často..Ale že by ve mne zanechala silné pouto, nemůžu říct.

26.09.2016 3 z 5

Světelná poselství z Plejád 2: Znovunapojení na původní kosmickou sílu Světelná poselství z Plejád 2: Znovunapojení na původní kosmickou sílu Pavlína Klemm

Silný příběh o to víc, že je podle skutečné události. Ohromilo mě to a myslím, že tyhle ženy by měly bojovat a mluvit o tom.

02.08.2015 4 z 5

Pouto Pouto Mark Watson

Může za tím někdo hledat sexuální podtext, ale příběh je zajímavý. Umí psát. Narozdíl od příběhu Jedenáct, to už bylo opravdu moc postav

Nikdo sem nepatří víc než ty Nikdo sem nepatří víc než ty Miranda July

V ordině máme hodně zvláštní humor. Ne každá povídka je dobrá, ale když to člověk pochopí, dá se tím dobře pobavit. Ovšem podruhé jí neotevřu

Můj soused je čaroděj Můj soused je čaroděj Kateřina Mildnerová

Skvěle napsaná knížka a pokud tam autorka byla a byť jen kousek z knížky je pravda, tiše závidím :)

28.07.2015

Život, net a seznamka, aneb deníček šíleného chlapa Život, net a seznamka, aneb deníček šíleného chlapa Roman Procházka

Dost mě knížka pobavila. ten pán má můj respekt

28.07.2015

Krvavá Mary Krvavá Mary Alexander Stainforth (p)

můj první čtený hororový příběh, zpočátku mě hodně nadchla, časem útlum ale nakonec zajímavé stojí za přečtení :)

28.07.2015

Knížkou jsems e zpočátku překousávala, nakonec jsem se i zasmála, ale do další knížky tohohle autora se nepustím :P