MartinaMartina MartinaMartina komentáře u knih

Škola milostných chutí Škola milostných chutí Erica Bauermeister

Vše již bylo popsáno, já jen dodám - nečtěte ji hladoví :D
(a mějte kapesník při ruce)

15.09.2019 5 z 5

365 biblických příběhů pro děti 365 biblických příběhů pro děti Mary Batchelor

Vychovávali mě jako ateistu,tuto knížku dala moje maminka mým dětem,a jelikož jsem před tím nikdy bibli nečetla,tytopříběhy mě zaujali na tolik,že jsem si Starý i Nový zákon potom přečetla.

Paleček Paleček František Hrubín

Moje nejoblíbenější leporelo,četla jsem ze svého i svým dětem,dodnes umím celé nazpaměť :)

Jak žít a nezbláznit se Jak žít a nezbláznit se Lidmila Pekařová

Úžasný návod, ale kdo čtete návody před použitím, že? Ke mě se kniha dostala, až když jsem doma objevila puberťáka a to už je pozdě.
Jednou jsem absolvovala přednášku paní Lidmili Pekařové a řeknu vám, že se nikomu nechtělo domů. A ulovila jsem si podpisy autorky do knih Jak žít a nezbláznit se a S.O.S.

Otec Goriot Otec Goriot Honoré de Balzac

Četla jsem kdysi v mých 11 letech,kdy mě tuto knížku nechal poslat můj otec,který byl v té době ve vězění a kterého jsem vlastně neznala. Hledala jsem v příběhu nějakou souvislost mezi námi a ve 23 letech jsem si otce našla a od té doby jsme se stále stýkali až do jeho smrti.A pro peníze to fakt nebylo :D
Pro mě to byl silný příběh . Díky tati.

Kukadýlko Kukadýlko Pavla Soletka Krátká

Pěkný příběh pro děti i dospěláky

23.12.2019 5 z 5

Předcházíme poruchám učení Předcházíme poruchám učení Brigitte Sindelar

Je to spíše naučná publikace,ale i rodičům může pomoci mnohé pochopit.

20.12.2019 4 z 5

Mé nepálské lásky Mé nepálské lásky Michaela Gautam

Poutavá kniha.

20.12.2019 5 z 5

Pátá dohoda Pátá dohoda Don Miguel Ruiz (p)

Knihu jsem četla ušima a je obohacující.

28.10.2019 5 z 5

Feng šuej - Lexikon od A do Z Feng šuej - Lexikon od A do Z Christine M. Bradler

Zajímavá kniha a mám i chuť něco z ní i vyzkoušet.
Některé věci jsemuz i vytvořila aniž bych znala a tušila co Feng šuej vlastně je.

16.09.2019 5 z 5

Čertovské pohádky Čertovské pohádky Vojtěch Gaja

Četla jsem je několikrát a krásně se u nich bála,mám je doma dodnes.

Cesta - Od punku ke svobodě Cesta - Od punku ke svobodě Lukáš Vincour

Od strany 3 mě nemizí úsměv na tváři. Kniha se čte lehce, nenudí, ba naopak.Díky i za vysvětlivky neznámých pojmů.

Odvážná školačka Odvážná školačka Jevgenij Lvovič Švarc

Asi pěkná knížka, když jsem si na ni dokázala vzpomenout.

Jak pochopit muže Jak pochopit muže Hauke Brost

Zábavná kniha plná pravdy. Už se na manžela nezlobím, když chodí čůrat po zahradě :D
Doporučuji všem ženám (ale i mužům).Když nepochopíte, budete alespoň vědět proč........ A v návaznosti naknihu Jak pochopit ženu dodávám - ženu je těžké pochopit, je lepší si zvyknout :)

Copak jsem vám někdy lhal? Copak jsem vám někdy lhal? Arthur Buchwald

O této knize jsem se dočetla v jiné knize,tak jsem ji ze zvědavosti začala číst a nedočetla. Bude si na mě muset ještě chvíli počkat.

30.10.2018 3 z 5

O Naivním Prasátku O Naivním Prasátku Veronika Hájek Hurdová

Veronika Hurdová píše krásné příběhy a tuto knížku si odemně půjčují učitelky MŠ i spec.škol.

Bylo nebylo doopravdy Bylo nebylo doopravdy Veronika Hájek Hurdová

Veroniku a její životní příběh sleduji už od smrti jejího manžela a její prosby na FB (Krkavčí matka) o pomoc se stěhováním. Je až neuvěřitelné, s jakou lehkostí a nadhledem se vyrovnává se svými životními zkouškami a knížky píše nádherné. Další O Naivním prasátku si odemně půjčují učitelky MŠ i spec.škol.

Nezbedníci Nezbedníci Martina Drijverová

Těším se až ji budu číst dětem,je úsměvná,poučná.

Mnoho životů, mnoho mistrů Mnoho životů, mnoho mistrů Brian L. Weiss

Tato a další knihy autora mě přesvědčili více přemýšlet o životě a důvodech,proč jsme tady.
Doporučuji každému,kdo ještě hledá.