Martin, Vyškov Martin, Vyškov komentáře u knih

Odplata Odplata Anders Roslund

Další pokračování knihy s hlavním hrdinou komisařem Grensem byl velice zajímavý, sice se mi zdálo, že se velká část příběhu odhalila až moc brzy, ale konec byl opět naprosto nečekaný. Skvělá práce, už se těším na další kniho této severské krimi.

15.06.2013 3 z 5

Box 21 Box 21 Anders Roslund

Stejně jako Lars Kepler mě mile překvapila, velmi propracovaný a zajímavý krimi příběh s nečekaným koncem.

12.03.2013 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Naprosto úžasné počteníčko, plné napětí až do posledního konce, jsem celkem zvědavý na filmové zpracování.

25.01.2013 5 z 5

Den, kdy jsem zabil svého otce Den, kdy jsem zabil svého otce Mario Sabino

Začátek knihy mě vůbec nebavil, nakonec se z ní ale vyklubalo něco zajímavého a velmi čtivého :-)

30.12.2012 3 z 5

Mluviti pravdu Mluviti pravdu Josef Formánek

Opravdu brutální román a neuvěřitelný příběh, Formánek je prostě borec :-)

Létající jaguár Létající jaguár Josef Formánek

Tento světový rekord se Josefovi opět vydařil :-)

Prsatý muž a zloděj příběhů Prsatý muž a zloděj příběhů Josef Formánek

První autorova kniha mě zaujala natolik, že se ihned stal mým nejoblíbenějším autorem, úžasný příběh!

Poslouchej, zabíjej nebo zemři Poslouchej, zabíjej nebo zemři Sönke C. Weiss

Další příběh s neuvěřitelnou africkou mentalitou, zajímavý, smutný, ale bohužel i v dnešní době pořád reálný!

30.11.2012 3 z 5

Musela jsem zabíjet Musela jsem zabíjet China Keitetsi

Knihy zaměřené na africkou problematiku mě baví a tento příběh je velice poutavý!!!

30.11.2012 4 z 5

Tahle kniha mě trochu zklamala, první část nemá chybu, ale ten konec už byl na mě trochu moc fantazi!!!

30.11.2012 3 z 5

Umřel jsem v sobotu Umřel jsem v sobotu Josef Formánek

Tak tento spisovatel je moje srdcová záležitost, každá jeho další kniha je prostě lepší a lepší :-)

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

Hosseini prostě nemůže zklamat, chtělo by to více jeho knih!!!

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Tahle kniha mě vážně dostala, je úžasná!!!