--Martin-- --Martin-- komentáře u knih

Nezlomený Nezlomený Laura Hillenbrand

Klobúk dole pred hlavným hrdinom. Je obdivuhodné čo všetko pretrpel a nezlomilo ho to. Jedna z mojich najobľúbenejších knih podľa skutočnej udalosti. Vrelo odporúčam.

Až na vrchol Až na vrchol Branislav Jobus

Kniha by nemala uniknúť pozornosti žiadnemu fanúšikovi horolezectva, turistiky a fanúšikovi Braňuškovej tvorby. Úsmevné a príjemné čítanie.

Komisár Mrodge Komisár Mrodge Branislav Jobus

Braňuškove knihy sú výnimočné! Jeho knihy sú ako pre deti tak aj pre dospelých. Komisár Mrodge ma výborný dej a krásne ilustrácie. Za mňa plný počet *, a vrelo odporúčam.

Starec a more príbehov Starec a more príbehov Carsten Henn

Krásny príbeh starého pána, ktorý roznáša knihy svojím pravidelným zákazníkov a jeho novej kamarátky, ktorá zmení život nielen jemu ale aj ostatným postavám v príbehu.

Motýlek Motýlek Henri Charrière

Motýľ je moja úplne prvá kniha z antikvariátu. Kúpil som si ju na odporúčanie kamaráta, a jeho odporúčanie nesklamalo. Jedna z najlepších dobrodružných knih akú som čítal. Príbeh muža, ktorý sa nedal zlomiť a išiel si za svojím cieľom, za slobodou. Odporúčam

Jakubův cestovní deník 2 Jakubův cestovní deník 2 Jakub Čech

Tak ako Jakubov dennik z PCT, aj dennik z CDT som prečítal dvakrát po sebe. Výborne čítanie a krásne fotografie, odporúčam.

Jakubův cestovní deník Jakubův cestovní deník Jakub Čech

Knihu som prečítal jedným dychom a po týždni znova. Absolútne som si ju užil prvý aj druhýkrát. Odporúčam všetkým, ktorí sa zaujímajú o PCT.

Dvě věže Dvě věže J. R. R. Tolkien

Celú sériu Pána prsteňov som čítal veľakrát. Všetky knihy sú vynikajúce, no túto mám najradšej. Odporúčam.

Návrat krále Návrat krále J. R. R. Tolkien

Celá séria Pána prsteňov je jedno veľké dobrodružstvo. Je to jediná knižná seria, spolu s Hobitom, ku ktorej sa už niekoľko rokov pravidelne vraciam. Odporúčam.

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Celú sériu Pána prsteňov a Hobita čítam pravidelne každý rok, to asi hovorí za všetko. Sú to moje najobľúbenejšie knihy. Odporúčam.....

16.11.2021 5 z 5

Hobit je pre mňa srdcová záležitosť, tak ako aj ostatné knihy J.R.R. Tolkiena. Čítal som ho už veľakrát a určite ešte veľakrát budem.