Marselle Marselle komentáře u knih

Pozoruhodná dobrodružství slečny Alethey Darcyové Pozoruhodná dobrodružství slečny Alethey Darcyové Elizabeth Aston

Začátek knihy byl pro mě takový rozpačitý, nějak jsem se nedokázala začíst, ale postupně se mi příběh začal stále více líbit. Pěkná odpočinková kniha. Její hrdiny si musíte zamilovat...tedy alespoň některé :-)

19.03.2016 4 z 5

Zvěřinec - omalovánky proti stresu Zvěřinec - omalovánky proti stresu Claire Scully

Měla jsem již možnost vybarvovat hodně různých omalovánek pro dospělé, ale Zvěřinec jednoznačně patří k těm opravdu povedeným.Všechny obrázky jsou na kvalitním silném papíře, takže se nemusíte bát případného propití na druhou stranu. Každý obrázek je na samostatné straně, a ty jsou perforované, takže si obrázek můžete vytrhnout a dát do rámečku. Tyto omalovánky rozhodně doporučuji, jsou vážně skvělé.

15.03.2016 5 z 5

Můj psí život Můj psí život Martin Čáp

Kniha se mi četla dobře, a Bertík je opravdu rošťák. Moc jsem se bavila u jeho příhod, a živě si představovala jak vše vypadalo. Je to příjemná, humorná knížka určená k oddechu, a navíc je doplněna milými obrázky, které knihu krásně doplňují.

15.03.2016 5 z 5

U nás na Slovácku - Od opice k člověku a zase zpátky U nás na Slovácku - Od opice k člověku a zase zpátky Jiří Jilík

Při čtení knihy jsem se moc bavila. Vím, že kniha byla i zfilmována, a od roku 1985 ji můžeme vídat pod názvem Pětka s hvězdičkou. Miluji tu spoustu nezapomenutelných, vtipných hlášek, které samozřejmě v knize nechybí, a při jejich čtení se musíte usmívat. Kniha mi pozvedla náladu, a bylo velice příjemné si připomenout všechny lumpárny, které tato pětice výtečníků způsobila.

14.03.2016 4 z 5

Falešný třpyt Falešný třpyt Virginia Cleo Andrews

Mám dočteno, a opět jsem nadšená. Co díl, tak stále větší napětí a tentokrát to byla vážně smršť událostí. Některé události, které se staly mě mrzely, ale asi se daly předpokládat. Po tomto díle jsem ještě více zvědavá na to, co Ruby čeká v tom dalším.

11.03.2016 5 z 5

Lauro, ty jsi ale číslo Lauro, ty jsi ale číslo Ivona Březinová

Příjemné čtení o první lásce, a běžných problémech třináctileté Laury. Občas jsem se hodně nasmála jejím nápadům.

09.03.2016 3 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Krásná odpočinková kniha. Bolestná událost Milesovi bránila přijímat a dávat lásku se vším všudy. Je dobře, že si spoustu věcí uvědomil a začal bojovat za lepší život. I když mu to trvalo dlouho.

07.03.2016 5 z 5

Plavba smrti Plavba smrti Yrsa Sigurðardóttir

Kniha se rozjížděla celkem pomalu, ale pak začala dostávat ty správné obrátky. Z prvu poklidné plavby se stalo opravdu děsivé drama. Musím říci, že do poslední chvíle jsem netušila kdo, a proč za vším stojí, a rozhodnutí malých dvojčátek mě vážně dostalo...
Ale autorka mě po celou dobu čtení držela pěkně v napětí.

04.03.2016 5 z 5

Hledám přítelkyni pro konec světa Hledám přítelkyni pro konec světa Tiffanie DeBartolo

Tato kniha není jen obyčejný román. Přestože je plná sladkých slov, lásky a milování.
Je také plná nádherných životních pravd a ponaučení. Na konci mi trochu tekly slzy a přála jsem si abych někdy potkala někoho takového jako potkala Trixie Jacoba.

29.02.2016 4 z 5

Žena v černém - Anděl smrti Žena v černém - Anděl smrti Martyn Waites

Když jsem přečetla první díl, byla jsem trochu na rozpacích, ale toto volné pokračování se mi moc líbilo. Kniha mě neustále udržovala v napětí, a chvílemi jsem se i bála :-D

25.02.2016 4 z 5

Černý tulipán - zkrácené vydání Černý tulipán - zkrácené vydání Alexandre Dumas, st.

Knihu jsem si ráda přečetla, a zavzpomínala na dětství kdy jsem viděla i film :-)

24.02.2016 4 z 5

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

Seriál jsem neviděla, ale kniha se mi četla velice dobře. Obdivuji, že se něco takového pěkného a radostného dá napsat v koncentračním táboře...

19.02.2016 4 z 5

Rozbití andělé Rozbití andělé Graham Masterton

Mě se kniha velice líbila, stejně jako první díl Bílé kosti. Moc se těším až vyjde třetí díl, a jsem zvědavá co si v něm pro nás autor připravil tentokrát :-)

16.02.2016 5 z 5

Sny o vůni citronů Sny o vůni citronů Kajsa Ingemarsson

Kniha splnila má očekávání. Je to příjemná a oddechová četba. Určitě si knihu v budoucnu přečtu znovu. Navíc se mi líbí žlutý přebal knihy plný citronů, působí na mě velice pozitivně a příjemně.

11.02.2016 4 z 5

Pláč v poušti Pláč v poušti Warda Saillo

Velice dojemný příběh o lidské krutosti a nenávisti, ani malé děti nejsou těmto skutkům ušetřeny...
Vůbec se nedivím, že Warda našla odvahu o tom všem napsat až po tolika letech, a i tak cítila velkou bolest a smutek.

06.02.2016 4 z 5

Tropický ráj Tropický ráj Anastasia Catris

Krásné obrázky, které ve mě vyvolávají chuť jet někde za sluníčkem :-)

02.02.2016 5 z 5

Izolovaný Izolovaný Sebastian Fitzek

Teda, že je kniha asi dobrá mi bylo jasné, ale že je až tak hodně dobrá...
Nechtěla jsem ji dát z ruky jak jsem byla napnutá, a chvílemi mi běhal i mráz po zádech.

31.01.2016 5 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Kniha se četla velice dobře a těším se na pokračování.

27.01.2016 5 z 5

Řez Řez Vicki Pettersson

Velice pěkná a napínavá detektivka. Čím více se blížíte ke konci knihy, o to více gradují hrůzné činy vraha. Velice tuto knihu doporučuji. Nudit se nebudete.

21.01.2016 5 z 5

Někdo to s holkama umí Někdo to s holkama umí Jiří Traxler

Příjemná oddechová kniha, která čtenáře přenese do mládí, a nechá vás zavzpomínat na vaše milostné začátky.

16.01.2016 4 z 5