marketa1860 marketa1860 komentáře u knih

Léto divokých květin Léto divokých květin Kathryn Taylor

Lehká romantická kniha, kterou bych doporučila na letní prázdninové dny. Dva milostné příběhy a na pozadí odhalení dávné tragédie. Příjemně napsané, sympatické postavy, leckdy dost nepravděpodobný vývoj situace.. Četla jsem ji mezi thrillery, takže můj mozek příjemně odpočíval:-)

29.09.2021 3 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Nádherná kniha s hlubokým obsahem. Mám dítě ve stejném věku jako hlavní hrdinka a nesmírně mě obohatil názor na život z jejího pohledu. Děti nás mohou mnoho naučit, protože snadno zapomínáme na to, že i my jsme byli dětmi. Bolestné vyústění mě zasáhlo. Jedna z knih, které se dají číst víckrát.

22.09.2021 4 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

Zajímavý nápad, příjemný jazyk, snadno zapamatovatelná hrdinka... nadpřirozeno moc nemusím, knihu jsem dočetla a líbila se mi, nicméně podruhé ji už číst nemusím.

22.09.2021 3 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Moc mě tento styl psaní nebaví, ani jsem se u čtení bůhvíjak nebavila. Kniha se líbila z pohledu formy - krásný deník s nádhernými kresbami autorčiny sestry.

22.09.2021 2 z 5

Závity ulit Závity ulit Martina Málková

Opravdu odpočinková kniha, děj plyne tak jaksi očekávaně, bez překvapení. Žádné zvraty nečekejte, je to příjemný odlehčený příběh vcelku zajímavé ženy v okamžiku rozhodování o vztazích, práci, minulosti, budoucnosti. Přečetla jsem ji za tři odpoledne, parádně vyvětrá hlavu a vyvolá úsměv na tváři.

21.09.2021 3 z 5