Marillee Marillee komentáře u knih

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Celá trilogie přečtená za 2 dny, což vypovídá o její čtivosti. :D Rozhodně doporučuju, příběh se zbytečně nevleče, nejsou v ní nesmyslný zápletky, všechno dává hezky smysl. Je to přesně ta trilogie, kterou hledáte pro deštivé dny strávené v posteli. :-)

19.10.2014 5 z 5

Ptolemaiova brána Ptolemaiova brána Jonathan Stroud

Potrpím si na dobrý sarkasmus a Bartimaeus mě od prvního dílu provedl bez sebemenšího škobrtnutí. Příběh krásně promyšlený, kouzelný, tolik jiný než knížky, na které dnes všade narážíme... A za magickou Prahu dávám další plus, alespoň někdo se zajímá i o naše dějiny. :) Je to jedna ze sérií, na kteréou budu s chutí vzpomínat a rozhodně ji ještě někdy přečtu.

24.08.2014 5 z 5

Železný král Železný král Julie Kagawa

Jsem trochu skeptická... Tohle hodnocení + fakt, že mě kniha stála jen 39 kč... :D Ale tak, držte mi palce, ať se mi líbí

20.08.2014

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Rozhodně nesouhlasím, že by to potřebovalo víc akce ještě před koncem knihy. První díl byl o tom nás čtenáře uvést do příběhu, problematiky, seznámit se s postavami a všemi záhadami, které by při samotné akci nebo útěku na povrch jednoduše nevybublaly. :-) Já jsem tedy byla napnutná na všech stranách, že jsem i sama ztratila pojem o čase. Jak už tu někdo psal, nedokázala jsem odhadnout, co se bude dít o stránku napřed a to byl můj hnací pohon. Rozhodně hodnotím nejvyšším možným, jelikož je to po dlouhé době od těch moc pře-akčních pře-slaďáren konečně pro mladé holky trochu něco jiného. Doporučuju všemi dvaceti!!

20.08.2014 5 z 5

Vzpoura oceánů Vzpoura oceánů Frank Schätzing

Jen bych chtěla dodat, že jestli vás tolik nezajímá biologie a jiné přírodovědné obory do trochu větších detailů, tak vás začátek bude nudit. Já jsem se v tom našla, takže spokojenost sama. :)

Fimfárum Fimfárum Jan Werich

Příběhy ve mně vždycky vyvolávaly strach, ale také zvědavost. :) Pamatuju si, že je pouštěli i v rádiu, kdy jsem si k poslechu knihu brávala a četla s panem Werichem. :)

Mikulášovy patálie Mikulášovy patálie René Goscinny

Zbožňovala jsem všechny knihy!

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Je fakt, že začátkem se musí člověk prokousat, ale pak to jede jak na běžícím páse ze Saturninových humorných chvilek. Hehe. :D

Poklad černého delfína Poklad černého delfína Jaroslav Foglar

Příběh mě dostal! :-)

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Chtěla bych autora poznat osobně, abych přinejmenším zjistila, že to není takový cvok, jakého se představuju. Protože vymýšlet postavám tak drastické konce.... Ale žeru to. :-)

27.07.2014 5 z 5

Pamatuju si, když tahle parodie vycházela! S bratrem jsme se prali o to, kdo si ji přečte první. A jako menší děcko jsem se u toho strašně smála! Vzpomínám na ni ráda. :-)

27.07.2014 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Bohužel, z téhle série mi šla hlava kolem, nemohla jsem se začíst... Asi už mám dost těch přeslazených příběhů plných akce z pozice náctiletého děvčete, které nic neutší. :D Kdo ví...

27.07.2014

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

S názorem, že je to jak počítačová hra, souhlasím. Sérii jsem četla v angličtině, ale třetí díl byl i v češtině (podle kamarádky) divný, nesrozumitelný. Druhý díl byl pro mě nejpovedenější, celá série mě ale moc neoslovila.

27.07.2014 3 z 5

Vzpoura oceánů Vzpoura oceánů Frank Schätzing

Nádherné... Pravdivé, mrazivé a chytře zpracované! :) Vynikající dílo, ze kterého se vám dech zatají!