marek1278 marek1278 komentáře u knih

Pohyblivý terč Pohyblivý terč Ross Macdonald

V příběhu a postavách jsem se často ztrácel a v ději také, ale celkově i se zápletkou to bylo zajímavé čtení. Uvidíme co další díl

09.03.2015 3 z 5

Až na vrchol hory Až na vrchol hory Arne Dahl (p)

První třetina knihy mě přišla taková moc roztahaná, trochu jsem se ztrácel, ale vynahradil to zbytek. Občas trochu scifi, ale to je úplně jedno, protože jsem se opravdu královsky bavil až do konce.

04.03.2015 4 z 5

Odkaz Odkaz Robert Anthony Salvatore

Zatím pro mě jeden z nejlepších dílů série, bravo, už se velice těším na další díly

26.02.2015 5 z 5

Godwulfský rukopis Godwulfský rukopis Robert B. Parker

Na styl jsem si docela dlouho nemohl zvyknout, jinak vcelku slušná zápletka, taková klasika :)

23.02.2015 3 z 5

Mlhy Ölandu Mlhy Ölandu Johan Theorin

Tři-čtvrtiny knížky byl pěkný popisný román, ale poslední čtvrtina dostala opravdu dobrý spád - na konci nečekané zvraty, které celý děj postavilo úplně do jiného světla, moc povedené

20.02.2015 4 z 5

Zlá krev Zlá krev Arne Dahl (p)

Trochu vlažný úvod, ale nakonec velká jízda a na konci úplně jinak než by člověk čekal. Příjemné překvapení a těším se na další díl :)

13.02.2015 4 z 5

Letní smrt Letní smrt Mons Kallentoft

O dost větší jízda, než zimní období - vzhledem k tomu, že jsem si už nemusel zvykat na styl psaní :) Už se těším na další díl

09.02.2015 5 z 5

Král koní Král koní Richard A. Knaak

Tenhle díl se mě líbil asi nejvíce ze všech - skvělá jízda od začátku do konce, jen škoda, že se příběh nerozvíjel ještě trochu více a na konci je mnoho nezodpovězených otázek, ale tak snad se dočkám dalšího (dalších) dílů

03.02.2015 4 z 5

Zimní oběť Zimní oběť Mons Kallentoft

Prvních cca 100 stránek mě přišlo zdlouhavých a hlavně styl psaní trochu odlišný, pak se to najednou během pár stránek změnilo a příběh dostal šílené grády. Povedlo se, doporučuji

30.01.2015 5 z 5

Královská hraničářka Královská hraničářka John Flanagan

Skvělé zakončení ságy, které předčilo mé očekávání. Doufám, že to nebyl opravdu konec a nějakého dalšího dílu se ještě dočkám

15.12.2014 5 z 5

Dračí koruna Dračí koruna Richard A. Knaak

První polovina knížky byla pro mně trochu slabší, ale vynahradila to půle druhá a hodně povedené finále :)

08.12.2014 3 z 5