Odkaz

Legenda o Drizztovi 7 - Drowův odkaz 1. Drizzt našel mezi trpaslíky v znovuzískané Mitrilové síni klid a mír a snad poprvé ve svém bouřlivém životě je spokojený. Ale pro temného elfa, pro odpadlíka z města, kterému vládnou kněžky démonské bohyně, nemůže žádný mír trvat věčně. Samotná Lloth, obávána Královna Démonských pa... celý text

Legenda o Drizztovi 7 - Drowův odkaz 1.

Drizzt našel mezi trpaslíky v znovuzískané Mitrilové síni klid a mír a snad poprvé ve svém bouřlivém životě je spokojený. Ale pro temného elfa, pro odpadlíka z města, kterému vládnou kněžky démonské bohyně, nemůže žádný mír trvat věčně. Samotná Lloth, obávána Královna Démonských pavučin, vybídne své stoupence, aby opustili černé hlubiny Temných říší a získali zpět jedinou duši, která jí unikla: duši Drizzta Do’Urdena. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/373/odkaz.jpg 4.4106

Forgotten Realms - Drowův odkaz (1.)

The Legacy (1992)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

jan14s

Velice povedený díl. Jediné co my vadí, bohužel u skoro všech dílů, je že se v nic omílá pořád to samé, pořád se vysvětluje kdo je kdo, co se kdy stalo pořád do kola. Po pár knihách je to již otravné, ale příběhově je to super kniha.

marek1278
26.02.2015

Zatím pro mě jeden z nejlepších dílů série, bravo, už se velice těším na další díly

Skye Isis
27.06.2013

Fantastické! Drizzt jen tak nezklame a zrovna tento díl byl opravdu povedený. Drigeři mě pak strašili ještě pěkně dlouho. To, co podle mě celé této sérii škodí, je množství dílů, které mohou čtenáře odradit... Ale nebojte, ono vás to chytne :)