Odkaz

Legenda o Drizztovi 7 - Drowův odkaz 1. Drizzt našel mezi trpaslíky v znovuzískané Mitrilové síni klid a mír a snad poprvé ve svém bouřlivém životě je spokojený. Ale pro temného elfa, pro odpadlíka z města, kterému vládnou kněžky démonské bohyně, nemůže žádný mír trvat věčně. Samotná Lloth, obávána Královna Démonských pavučin, vybídne své stoupence, aby opustili černé hlubiny Temných říší a získali zpět jedinou duši, která jí unikla: duši Drizzta Do’Urdena....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373/odkaz.jpg 4.4154

Forgotten Realms - Drowův odkaz 1.

Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Fantom Print

The Legacy, 1992

Kniha Odkaz

Ma-ra
31.03.2020

Skvělá akční a trpasličí kniha, která se četla sama. Děj je jednoduchý a přímý. Hltal jsem jeden souboj za druhým. Největší třešnička na dortu byl Drizztův duel, popsaný na šesti stránkách. Knihu bych nazval „akční lavinou", která vás nepustí.

l.e.d
02.07.2019

Už sedmá kniha a vracíme se pod zem. To znamená více boje, víc tmy a rychlejší čtení.
Bohužel jak jsem psal u předchozích dílů, čtenáři nejsou blbci a neustálé opakování kdo je kdo je v každé knize. První strany jsou proto otravné. Nikdo nezačne číst přece ságu od 7 dílu?
Jinak kniha je temnější napínavější, ale stále je to rychlé jednoduché čtení, které má hlavně bavit. A to splňuje.

Tarja666
15.02.2019

Jsem nadšena. Mám ráda fantasy, kde se hodně bojuje a tady jsem se boje nabažila opravdu do syta. Zase o něj více temný díl, kde jsme se znovu setkali s Drizztovými příslušníky rodu. Splnilo se mi i mé přání a objevil se i Artemis Entreri (i když tedy naposled), takže nemám co dodat, spokojenost. Trochu mě mrzí, že jsme přišli o Wulfgara, ale jednou některá z hlavních postav už prostě umřít musela. Těším se, jak se bude celý příběh vyvíjet dál!

frantisek6180
04.02.2019

Další dobrá kniha ze světa FR, bohužel však tentokrát pouze dobrá, neboť děj je v tomto případě až zbytečně natahován a tak máte po jejím přečtení pocit, že by šlo celou knihu snadno převyprávět v několika větách aniž byste něco zásadního vynechali.

Aki12
28.09.2017

Na rozdíl od ostatních dílu, zde už jde do tuhého. Díly jsou čím dál temnější a krutější.

jan14s
23.03.2017

Velice povedený díl. Jediné co my vadí, bohužel u skoro všech dílů, je že se v nic omílá pořád to samé, pořád se vysvětluje kdo je kdo, co se kdy stalo pořád do kola. Po pár knihách je to již otravné, ale příběhově je to super kniha.

marek1278
26.02.2015

Zatím pro mě jeden z nejlepších dílů série, bravo, už se velice těším na další díly

Skye Isis
27.06.2013

Fantastické! Drizzt jen tak nezklame a zrovna tento díl byl opravdu povedený. Drigeři mě pak strašili ještě pěkně dlouho. To, co podle mě celé této sérii škodí, je množství dílů, které mohou čtenáře odradit... Ale nebojte, ono vás to chytne :)